Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel ma mentünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel ma mentünk volna kirándulni, de valami nekem közbejött sajnos, ezért ezt el kell halasztanunk, azt mondta, hogy sírt, hogy nem láthat engem, szerintetek mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés
Nem beszéltünk még egymásnak az érzéseinkről,nagyon meglepődtem, hogy ezt mondta, szerintetek jelenthet valamit vagy ne tulajdonítsak neki jelentőséget?
2013. júl. 3. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát öregem, az egyszer biztos, hogy nem az eszedért szeret.
2013. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most kezdett el beszélni az érzéseiről...

Azt jelenti, hogy fontos vagy neki és hiányzol.

2013. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kárpótold. Vegyél neki virágot vagy macit.
2013. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Wow nagyon jo baratnok lehettek! Ha ennyire szeret veled lenni. :))))) Apam ez a kerdes onmagaban annyira vicces, de megis erthetetlen szamomra.
2013. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!