Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos hamar megunom a pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos hamar megunom a pasikat ezért is nincs barátom. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
az nem gond ha könnyen kapható vagy mindenkinek kell egy szerető
2013. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha bármelyik pasit szeretted volna,akkor ez nem merül fel.Sajnos sokszor az emberek megmaradnak a felszínen ezért ki sem alakul komoly érzelem.Az első látásra szerelem nem tartós szerintem.Legalábbis ezt tapasztalatam.
2013. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Semmi gond, nekem úgyis csak 10 percre kellenél...
2013. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Aztán jött Ő és másra ránézni sem tudok.


Még mielőtt jönnének a k*rvázós kommentek, egyik pasival sem feküdtem le. Sőt, semmi sem történt.

2013. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát látszik melyik válasz jön nőktől
2013. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 ASOT ***** válasza:
Azért mert nem találsz olyan embert akiben találsz olyan értékes dolgokat amit szeretnél megőrizni. Ahhoz viszont hogy találj olyan személyt ahhoz tovább kell folytatnod az ismerkedést mert nem tudhatod melyik emberben lesznek meg azok az értékek.
2013. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha járok valakivel pár napig bírom mellette és ha jön egy másik pasi akkor az előző már nem érdekel.
2013. máj. 27. 18:39
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is meg szoktam unni az embereket... A legtöbb unalmas, ez tény. De hidd el, találsz majd olyat, akit nem akarsz sőt nem is tudsz megunni. :)
2013. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
azért jó lenne ha nem így nyilatkoznál, ne üssön vissza N
2013. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ASOT ***** válasza:
Igen, mint már írtuk ez azért van mert nem találod meg benne azt amire vágysz.
2013. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!