Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy változtasson a külsején? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátom (17) nem valami helyes. Engem ez nem is zavar, hiszen szeretem, és amúgy se a külső a fontos, inkább azzal van a gond, hogy igénytelen. Van, hogy napokig nem fürdik, meg ugyanazt a ruhát veszi fel egymást követő napokon. Félek erről beszélni vele, mert mi van ha azt mondja, "Ha szeretnél, nem várnád, el, hogy megváltozzak." és félek, hogy elhagy. Külsejéről még annyit, hogy mikor először csókolóztunk, és elmondtam barátnőmnek, egy hangos "ffújjj"-jal fogta magát felállt mellőlem, és bezárkózott a spájzba, úgy kellet kirángatni.(:D)Meg nagyon szőrös.. még az osztálytársai is yetinek csúfolják.. Na mindegy szóval az a lényeg, hogy a külseje nem valami vonzó, de egyébként így is szeretem, csak kicsit... hát.. zavar, úgyhogy meg szeretném vele beszélni, csak nem tudom hogyan.:)
2013. júl. 3. 10:29
1 2
 1/17 -=Koldus=- ***** válasza:
69%
A ruha viselése több napon keresztül férfi dolog. Szinte minden pasi így csinálja, a fürdés viszont már aggasztó. Mi az, hogy nem fürdik meg minden nap? Főleg ilyen melegben? És Te így szexelsz vele? Mondd, hogy nem...
2013. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan elmondod neki akkor nem lehet baj .

Am ritka az ilyen rendes lány mázlista a barátod :D

Sok sikert!

2013. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha ilyen amilyennek leírtad akkor mégis mit szeretsz benne? ha pedig megszeretted úgy ahogy volt, akkor szépen lassan adagold neki, fürödj vele, hangsúlyozd hogy szereted ha finom illatos, és öltözködjön változatosan hogy büszke legyél rá
2013. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Úúúr Isten!

Vegyél neki ajándékba kozmetikumokat. És szerintem finoman célozhatnál rá, hogy ebben a kánikulában te naponta többször is zuhanyzol, hogy ne legyél büdös. Azért a napi 1 fürdés alap lenne.

2013. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anti paladin ***** válasza:

Csak simán mond el neki.

És ne haragudj de ha ezen annyira megsértődik, hogy elhagy még jobban is jársz mintha ezek után is egy igénytelen, büdös/testszagú palival jársz akitől elhúzódnak a buszon.

2013. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Még mindig érvelhetsz azzal, hogy te is tisztálkodsz a kedvéért.
2013. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem, hogy még nem szexeltünk, de addig nem is szeretnék vele, amíg nem változtat a dolgokon :) "rendes lány".. hát köszönöm szépen.:) Köszi a válaszokat, a kozmetikumok jó ötletnek tűnnek, és megpróbálom vele megbeszélni. Nagyon köszi minden választ!:D
2013. júl. 3. 10:39
 8/17 anonim ***** válasza:
:D kapd el a farkát (képletesen) és mondd neki hogy "mi lenne ha együtt fürödnénk?" a ruhás dolog sztem nem nagy cucc. lehet nem gazdag.
2013. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem, tényleg nem gazdag. hála a válaszodnak mostmár értem. Meg ugye az elsőből, hoyg férfi dolog. Úgyhogy ez máris el van fogadva:D
2013. júl. 3. 10:46
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdés. Ha elmegy valahova lefürdik? Ha mondjuk szexre kerül a sor lefürdik előtte? Mert akkor nem látok gondot. Ha itthon vagyok több napot én se mindig szoktam, na és? Nem izzadok le, nem leszek büdös. Aztán ha valakinek ez igénytelen nem érdekel. Nekem is van barátnőm, ezek a jellemzők, meg a szőr rám is jellemző. De nem zavarja, amíg lefürdök akkor amikor kell. Amúgy az együtt fürdés jó ötlet, engem is jobban motivál. Tiszta ruha meg nem lesz büdös egy nap alatt, ha csak nem sportol valamit. Gatyát zoknit cseréljen, de farmert meg pólót most minek?

Amúgy nem nem kell itt ezen ennyit aggódni, megmondod neki és kész. Ha ennyit nem bír ki a kapcsolatotok akkor rég probléma van.

2013. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!