Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki idén szeptemberben jött az osztályomba,már egyből nagyon szimpatikus volt,és ahogy jobban megismertem még inkább belészerettem.Csak az a probléma hogy ő a menőkhöz tartozik,és nagyon sok mindenkinek tetszik,én meg egy teljesen átlagos lány vagyok,és eléggé csendes.Már próbáltam vele beszélgetni,de nem nagon ment,mert nagyon féltem,hogy mit fog rólam gondolni.Néha volt olyan érzésem mintha érdekelném,mert velem komolyabb mint a többi lánnyal,viszont velem sokkal kevesebbet van mint a többiekkel,mit csináljak,hogy ne féljek a beszélgetéstől,és miről beszéljünk,eléggé hasonló az ízlésünk.Mit tegyek,hogy észrevegyen,nagon szeretem :)

Normális válaszokért megy a zöld kéz

15l,16f


2013. júl. 3. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Idén még nem is volt szeptember.
2013. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
pucéron rohangálj körbe az osztályban
2013. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belbolyhocska ***** válasza:
100%
Hát azon nem tudunk segíteni, hogy ennyire félénk vagy. Próbálj gy kicsit lazítani, ne vedd ilyen göcsösen a dolgokat. Ez csak egy beszélgetés. Azzal nem fogod lenyűgözni, hogy alig bírsz megszólalni előtte. Gondolom nem könnyű, de ha nem leszel kicsit lazább ne sokra számíts...
2013. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :) okés,megpróbálok kicsit lazább lenni
2013. júl. 3. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha élőben félsz beszélgetni vele, akkor esetleg próbáld meg facebookon. Nem azt mondom, hogy csak ott, hanem csak arra gondolok, hogy amíg ennyire félénk vagy előtte, addig a képernyő előtt esetleg nem stresszelnél annyira, hiszen nem lát téged, csak amit írsz :)
2013. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!