Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emo hajat növesztek az bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emo hajat növesztek az bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés
15/f most kezdtem emo hajat növeszteni még nagyon rövid a hajam az emo haj bejön a lányoknak? :)

2013. júl. 3. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be.. kicsit azt sugallná hogy fiú létedre több időt töltesz a tükör előtt mint én :D de ha egy konkrét lány tetszik neked és annak bejön akkor hajrá.. :D
2013. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Aha nekem pl.: csak az jön be szinte :D
2013. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Bejön HA TÉNYLEG EMO VAGY. Ne legyél már divatemo...
2013. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem csaj vagyok, de sztem ez a lánytól függ.

Nekem az van, viszonylag hosszú próbálkoztam már lányoknál sokat eddig 10ből 5 nek jött be. Van aki szerint b*zis, van aki szerint sexy... mint mondtam lány függő ^^

2013. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hát ha 3-5 évvel ezelőtt kérdezted volna, amikor még divat is volt :D amúgy fiatalabbaknak, te korodbelieknek talán bejön, akkor még nekem is tetszett. de ha csak divatból akarsz olyat, akkor ne tedd, mert már nem divat. én ha ilyet látok, úgy gondolom ez se nézett tükörbe pár éve :D
2013. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 FeketeEnikő válasza:
Nekem csak az olyan fiúk jönnek be akiknek emo hajuk van, úgy hogy bejön
2013. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Most komoly,hogy te is pózer akarsz lenni? Figyelj,a lányoknak minden bejön.Csak nem mindegyiknek minden.
2013. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
figyu ez lányfüggő... én emo vagyok, nekem bejön... kivéve ha valaki menőzésből csinálja... attol hogy kívül emo vagy belül nem... viszont ez fordítva is igaz... ha belül emo vagy, kívül nem muszály annak lenned:) gondolkozz el mi a fontos:)
2013. júl. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!