Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy kövér lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy kövér lánnyal?

Figyelt kérdés
Homokóra alkat..alacsony vagyok ugy kb 160 cm szoval annyira nem vagyok nagydarab.. De azert megis.
2013. júl. 3. 20:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

attól függ..homokóra alkat szép,bár függ hogy hány kg vagy..

15f 185cm

2013. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

Ezt a sok maradi, társadalmi "elvárásokba" kapaszkodó kövér"fób" embereket...


Persze, sokan verik magukat, hogy fúj, hogy néz már ki. De sokan abba bele sem gondolnak, hogy

1) betegség miatt ilyen az illető

2) ez csak társadalmi elvárás, hogy a vékony "lányok" az "emberek"


Én meg ezt tartom undorítónak. Bezzeg a kövér pasik?! Nekik miért van párjuk? Csak a nőknek kell mindig megfelelni? A férfiaknak meg állandóan sír a szájuk (Tisztelet a kivételnek)


Az tény, hogy aki akar tud tenni érte (lefogy). De valakinek nem megy, és ezért miért kell valakit egy életen át megbélyegezni?! Ez a sok "fura" beállítottságú ember majd idővel rájön, hogy a külső múlandó! És ha majd ott tartasz, hogy feleséged lesz , szül 2-3 gyereket, nem lesz egy Rubint Réka... sőt, ha majd öregek lesztek... kivel osztod meg az infúziót? akkor már nem lesz ott a "jó testű csaj". Majd akkor sírtok, hogy jó volt a teste, agy meg semmi.... Sokaknak ezen is el kellene gondolkodnia. .... ( Ismerek olyan srácot, aki most duci csajjal van, előtte a vékonyak csak átverték... és most fognak esküdni...)


Persze, nem azt mondom, hogy 130 kg.... de abból is vissza lehet fordulni.... csak néha gondolkodni kellene és magunkba nézni mielőtt ítélkeznénk.................



Szerintem a véleményem elárulja a kérdezőnek a választ. Lehet lepontozni...


ui: a belső a lényeg, mert az az egyéniség, és az a maradandó!

2013. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Annyit azért elárulhatnál, hogy hány kiló vagy...60 vagy 90?
2013. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

12-es Az egyéniség is marha sokat változik csak nem olyan feltűnően.


2 eset van a kövér csajoknál : 1. betegség , megértem.


2. Zabál mint az őrült és lusta mozogni , hogy lefogyjon.

Egyrészt a kövérség egészségtelen akárhogy nézzük.

Akin van egy kis zsír az elmegy , de ne legyen már bigdaddy méretű.

2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#12 : Belső is változhat..
2013. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hát, ha ANNYIRA kövér vagy, akkor a homokóra alkat már nem nagyon látszik...Ha még vannak vonalaid, akkor nem lehet olyan brutális a helyzet.

Lányként nekem végül a vőlegényem egy kövér férfi lett (aki azóta egyre jobb formában van). De előtte egy srác hívott randizni, aki szintén kövér volt, vele a kövérsége miatt nem mentem el, pedig szimpatikus volt. Az ok: soha eszébe nem jutott volna mozogni, és lazán bevágott több hamburgert is alkalmanként ebédre, mikor körülötte a jó testalkatúak valami egészségeset falatoztak. Na, én ehhez nem kívántam asszisztálni. Szóval a hozzáálláson sok múlik.

2013. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Sokan nem gondolnak bele abba, hogy a cukorfüggőségnek is lelki okai vannak... Meg hogy a nagy zabás is csak egy pótcselekvés, akárcsak a cigizés, amivel az ember a negatív érzéseit próbálja elnyomni. És hogy ez nemcsak egy rossz szokás, amit olyan könnyedén le lehet vetkőzni.

És mégha le is fogy az ember, akkor is találni fog magának egy másik pótcselekvést, ha a kiváltó ok marad a lelkében. Ezért van például, hogy sok lefogyott ember őrült sportrajongó lesz vagy a volt cigisek elhíznak...

2013. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 12-es.

Írtál pár jó dolgot,de a kommented nagy része hülyeség,már megbocsáss.

1)Ha betegség miatt ilyen,azt abszolút megértem,de ez kb 20%-át teszi ki a kövér embereknek.

2) Továbbfűzve,egyszerűen igénytelenség,amikor valaki ennyit nem képes megtenni magáért.

3) Nem társadalmi elvárás,de a karcsú,karbantartott alak az esztétikus.Bocsánat ha nem tetszik,ha egy lánynak oszloplábai,és hurkás hasa van.Neked se a hurkás-tokás férfiak jönnek be,úgy sejtem:)

4) Nem értem miért kéne minden jó testű lánynak szükségszerűen hülyének lennie.Irigy,önnyugtató duma.

5)A belső is nagyon fontos.De ha külsőre nincs szexuális vonzalom,akkor semmi értelme a kapcsolatnak.

6) Valamint ha valaki nem beteg,nem dolgozik éjjel-nappal de mégse képes lefogyni,akkor azt lustaság,akaratgyengeség miatt nem teszi.Neked ezek rokonszenves tulajdonságok? Főleg emellett még sok kövér lány irigy,féltékeny..és eze megmérgezi a kapcsolatot.


Összességében,egy kis felesleg persze nem zavar.Nekem is tetszett már súlyfelesleges lány,de én igényes vagyok magamra,sportember vagyok,és nem tudtam tolerálni az ő mentalitását-mint láthatod,a kapcsolatunk pont hogy a belső dolgok miatt bukott meg,nem a külső miatt.


Kérdező,ezt kép nélkül meg nem nagyon lehet eldönteni..

17/F

188cm

2013. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%

Csak persze cigizni meg leinni magunkat a sárga földig nagymenőség, a kövérek meg pfúj, közöm ne legyen egyhez sem...

17-es voltam.

2013. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Akinek fontos az egészséges életmód, az se iszákossal, se láncdohányossal nem bonyolódik párkapcsolatba. Nálam legalábbis ezek ugyanúgy kizáró okok, mint a folytonos zabálás és lustaság (nem, kérdező, ez nem rád vonatkozik, hanem az ilyen mentalitású emberekre).
2013. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!