Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túl sokat akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl sokat akar velem találkozni. Hogyan tudassam vele, hogy nekem ez sok?

Figyelt kérdés
Van amikor úgy ér rá akkor mindennap 9napon át találkozunk. de van amikor csaa 7végente. Nekem nagyon nyomasztó már ez a nagy szerelem ellenére. Hogyan tudassam vele, hogy nekem ez nagyon snassz már ?!
2013. júl. 3. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád ?!
2013. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De miért nyomasztó? Nem vagytok meg jól együtt? Szerintem ez nem is olyan "nagy szerelem"...
2013. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki talán.
2013. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

adj neki egy beosztást amikor neked jó

de ez nem szerelem

rúgd ki ,mert ezek szerint idegesít

2013. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nektek hogy esne, ha azt mondaná a szerelmetek, hogy nem akar annyit veletek lenni, mert kissé már sok a tali?! És neki nincs szüksége egyenlőre ennyi együtt töltött időre és sok?
2013. júl. 3. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
De ez tényleg amúgy akkora f*ság amit le írtál :S
2013. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor se tudsz mást tenni.... -.-
2013. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy idő után meg lehet szokni h valakivel sokat vagyok együtt ?
2013. júl. 3. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megkérdőjelezni, de biztos hogy szerelmes vagy? Magamból kiindulva mikor szerelmes voltam minden percbe együtt lettem volna a barátommal. Mikor csak tetszett, vonzódtam valakihez akkor elég volt kevesebb tali, meg más dolgok kerültek előtérbe, barátok, pihi itthon, tanulás stb... :) Amúgy ne légy vele mert egy idő után még kevesebbet akarsz majd vele lenni, és csak a veszekedés lesz.... 19/L
2013. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!