Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy az exem egy nála jóval fiatalabb csajjal találja meg a boldogságot?

Figyelt kérdés

Tudom, én voltam a hülye, hogy kidobtam, de időközben rájöttem, hogy ő volt életem legnagyobb szerelme és még mindig szeretném visszakapni. Csakhogy neki van új barátnője, akivel 1 éve együtt vannak már, és hallom másoktól, hogy mennyire boldogok, elvileg el is szeretné jegyezni meg ilyesmi, elég komolyan gondolják egymással a dolgot. Csakhogy a csaj 10 évvel fiatalabb nála. (Ő 30 éves)

Én csak 2 évvel vagyok nála fiatalabb, meg az előttem levő barátnői is kb. vele egyidősek voltak, nem volt neki ilyen fiatal. Most szerintetek tényleg egy nála jóval fiatalabbal tervezi az életet?


2013. júl. 4. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha boldogok hagyjad őket ... ne tedd tönkre a kapcsolatukat és igen lehet hogy elképzelhető
2013. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a te dolgod, hogy ezt megítéld, és nem is a miénk. Ha ők most boldogak egymással, akkor most együtt vannak, és lesznek, amíg boldogok lesznek. Kár volt kidobni.... de most békén kellene őket hagyni.
2013. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne létezne, nem a kor számít és 10 év annyira nem is észbontóan vészes !
2013. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

10 év az nem is sok! Köztünk is 9,5 év van a férjemmel, 17 voltam mikor összejöttünk. Azóta is boldogan élünk, ennek immáron 12 éve. Szeretjük egymást és a gyerekeinket.

Nem olyan abszurd ez a 10 év, mint ahogy te azt gondolod!

2013. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Es ugye, mint egy jo ex orulsz a boldogsaganak!
2013. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom együtt volt egy nála pár évvel fiatalabb lánnyal, majd összejött velem, én 10 évvel vagyok fiatalabb. Akárcsak a te történetedben. Hát, a világ legboldogabb párja vagyunk, mások szerint is sokkal jobban összeillünk, mint ők anno. És az összes haját kitépném az exnek ha megpróbálná szétrombolni a kapcsolatunkat. :) Mondjuk más kérdés, hogy nem is tudná.
2013. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Koztunk 8 ev kulonbseg van es tokeletesen talalunk. Jah es. Te megkaptad az eselyed es meghoztad a dontesed a sraccal kapcsolatban. Most mason van a sor. Ennyi. Es ha valaha is megtudnam hogy az en kedvesemre nyomul valamelyik exe akkor tenyleg kapna az a lany! Tiszteletlenseg, pofatlansag netovabbja.
2013. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM VELED tervezi az életét, a többi lényegtelen.

mellesleg a te viselkedésed sem biztos, hogy megfelelt az élettani korodnak.

2013. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 20 éves nő már nem gyerek, és igen, simán elképzelhető, hogy vele találta meg a boldogságot. Hagyd őket békén, és éld a saját életed.
2013. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!