Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasim exe iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim exe iszonyatosan zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom járt egy nála idősebb (2 évvel ) csajjal,úgyan nem tartják a kapcsolatot,de nagyon zavar hogyha meglátják egymást puszipuszi,meg mivan veled következik.Nem fogom azt mondani hogy utálják egymást vagy ilyesmi.Mellesleg a csaj dögös,kedves stb...a pasim szülei és a pasim is rengeteget mesélt róla...úgyan ők 6hónapig voltak együtt mi ,egy éve ,de már nem tudom mit tegyek, zavar és kész.Igen csúnya dolog elolvasni más üzeneteit,de ez van kiváncsi voltam arra a nagy szerelemre...postán küldött leveleket is írtak egymásnak,meg mindig tök jó programokat találtak ki.De ha én felhozok egy progit arra sosincs kedve,minden reggel küldök egy smst hogy mennyire szeretem és a válasza:én is! Pedig én úgy szeretném feldobni az egészet.Velem nem akar semmi mást csak össze bujni meg romantikus estét tartani (aminek az a vége hogy film közbe elalszunk).Vagyis köztük láttam azt az igazi ifju szerelmet,köztünk meg erős a szeretett,de nekem kell a szerelem is!Szóval a kérdés:mit tegyek hogy elfelejtsem a csajt,és vmi ötletett hogy tudom "lángoltatni" ezt az egészet?:)

2013. ápr. 29. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Na igen,pont az a baj,hogy ráakaszkodsz.Felesleges minden reggel sms-t írni hogy szeretlek,ez elcsépelt,és giccses is,egy idő után meg megkopik az értéke,és csak szeretet lesz belőle.Ha már sms-t írsz neki mindig más szöveget írj,valami erotikusat,vagy ami felkelti az érdeklődését.Valószínűleg azért voltak hosszú levélváltásaik,mert tudtak mit mondani a másiknak,nem csak annyi volt a kapcsolat,hogy szeretlek azt pont.Azt éreztetni kell,nem leírni,SZERINTEM.

Lehet nem érzi benned hogy másra is vevő lennél,hétköznapibb dolgokra pl(piknik,séta a holdfényes tóparton,vagy autósmozi stb)azt hiszi neked csak a szex kell belőle,vagy annyira unalmasnak tart téged is meg a kapcsolatot is,hogy nem erőöltet ilyen dolgokat,végül összebújni otthon is lehet.Ez tudod miért van?Mert érted nem kell küzdeni,ott vagy neki,valószínűleg nem is jársz el nélküle sehova,nem kell kirittyentened magad,nem érzi azt,hogy mások is a megnéznek,ha nem lép,lenyúlnak stb.Ha kicsit lesz-rnád nem biztosítanád arról minden nap hogy szereted,meg csak őt meg,nagyon,meg szerelmes vgy belé meg ilyenek,akkor valószínűleg magához térne,és elkezdene teperni,csak ehhez SAJÁT élet kéne.

Az olyan kapcsolat egyébként meg szánalmas,amit lángoltatni kell,legyetek inkább csak barátok és kész,pláne ha a pasid exének leveleiből veszed az ötletet,hogy hova menjetek,abból próbálod megismerni,mivel fél év alatt többet élt vele,mint veled egy év alatt.

Ez a kapcsolat meg fog bukni,ha nem most akkor 10év múlva.

2013. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval.

Lehet kicsit un, és elkényelmeskedett teljesen a kapcsolatban, magától értetődőnek veszi azt,hogy te ott vagy neki, azt este van kihez bújnia... első pár hónap tökéletes szokott lenni, olyankor törődik és figyelmes még, aztán ahogy 'megszok' ez elmarad.

Próbáld ráébreszteni, hogy azért nem így mennek a dolgok, kicsit úgymond ijessz rá, vegye észre magát.

Várd, hogy ő keressen, ő írja, hogy szeret, ő hívjon el valahova, és ráfog ébredni, hogy hoppá! nem jól csinálta a dolgokat.Ehhez persze akaraterő kell, mert nehezen fogod kibírni, hogy ne te kezdeményezz mindenbe, de sok sikert!

2013. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó az sms nem minden nap van,és nem csak szeretlek van benne ,van erotika elégé...a csajt meg kapta buliba és másnap összejöttek.Velem egy évig kavart,nagyon romantikusak voltunk,lovaglás motrozás ,ilyenek...mesélhetnék erről..:) ötletet nem fogok abból soha meríteni,csak szeretném hogy ne házastársként bánjunk egymással hanem legyen meg az az örült tini szerelem:)) de sok mindenben igazatok van!köszönöm,megfogadom a tanácsot! Csak legközelebb picit kedvesebben:)
2013. ápr. 29. 19:30
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem elég kedves voltam, ezt nem lehet máshogy elmondani:))

írtad, hogy régebb megvolt a romantika, motorozás stb...

biztos az van akkor, hogy túl megszokott, próbáld ki amit írtunk!

2013. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Okés már rajta vagyok az ügyön!!;))))Nagyon feldobtatok!!
2013. ápr. 29. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
remélem majd írsz a fejleményekről!!:D
2013. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold végig: nem véletlen, hogy nem a csajjal van, hanem veled.

És ne akaszkodj rá, mert ezzel elkergeted.

2013. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mostanába kiöltözök neki egy kicsit!;)) meg megmutatom hogy még ragadnak rám a pasik!!elkezdtem sportolni,viszont még nem fogytam..:(
2013. máj. 17. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:
menj át a fején egy traktorral
2013. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És láttál rajta változást?
2013. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!