Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt az asszony vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt az asszony vagy mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában jelentéktelennek tűnő dolgoknál előhozza azt, hogy majd megcsalom biztos.

Semmi ilyet nem tettem se most, se korábban, nem tudom, miért tört ez most rá.

Lehet hogy ő csalt meg, és rám vetíti ki így?


2013. júl. 4. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
könnyen lehet, figyeld egyéb viselkedését, és kikövetkeztetheted.
2013. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltak zűrök közöttünk, más palikkal beszélgetett neten, aztán törölte őket, de nem tudom elképzelni, hogy megcsalt volna.
2013. júl. 4. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

mondhatnék bármit, de Te is tudod nem az időjárásról beszélget az ember, nem tudom mióta vagytok együtt, mi volt a gond közöttetek? viszont tisztázni kellene mit akartok egymástól, ő szeret még? kellene egy normális értelmes beszélgetés, gyorsabban dűlőre jutsz, mint így

amúgy ha igazán ismered, akkor apró jelekből észre lehet venni megcsalt-e? N

2013. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött,aztán kiderült öt kefélgette a munkatársa.Engem szapult mindenért,gyanús is lett,
2013. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!