Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha párotok nem akarná megfogni a kezeteket az utcán? Miért csinálja, talán nem szeret már?

Figyelt kérdés
Utcán mikor megyünk, sose akarja megfogni a kezemet, mindig mondja, hogy nem. Kérdezem hogy miért, akkor mindig azt mondja, hogy nem szereti fogni mások kezét.
2013. júl. 4. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi csak ritkán fogjuk. Ha társaságban vagyunk akkor azért igen, de ha csak ketten megyünk az utcán nem mindig. Amúgy örülök is, mert eléggé izzad a tenyerem és kissé kínos...
2013. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Évekig éltem egy lánnyal, akinek talán az első évben fogtam a kezét. Akkor sem volt hozzá kedvem.

Most szinte el sem engedem a barátnőmet. Tény, hogy sokkal jobban vonzódok az "új" barátnőmhöz, de az is lehet, hogy vénségemre értem meg egy kapcsolathoz.

2013. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavarna, és számomra egyértelmű lenne, hogy azért nem fogja meg a kezem mert szégyell!


De előfordulhat, hogy tényleg nem szereti...


Nekünk természetes. Azóta, hogy az első randin megfogta, mindig kézen fogva sétálunk pedig már házasok vagyunk.


Nem tudnám elviselni, ha nem így lenne!


Próbáld meg szóvá tenni, hogy téged zavar!


Szerintem itt valami nem stimmel.


27/N

2013. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!