Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az egyik legjobb barátomba. Régebben úgy tűnt, lenne esélyem, de nem jött össze végül is, szerintem elrontottam(bár nagyon szerettem volna, de nem hittem el, hogy tényleg tetszhetek neki, ezért közömbös voltam vele, így csak barátilag közeledtem, úgy kezeltem, mint a többieket,ő viszont úgy érzem, nem...gondolom megunta, úgy gondolta, nincs esélye). Nem akarok nála rákérdezni, mert félek, hogy nem úgy sül el, ahogy kéne, és akkor még a barátságunk is oda. Meg aztán alkalmam sem lenne nagyon, napközben dolgozik, este általában a közös baráti társaságunkkal vagyunk. Nehéz így, főleg hogy ennyit találkozunk. Köszi előre is! :(
2013. júl. 4. 22:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
18l
2013. júl. 4. 22:06
 2/13 anonim ***** válasza:
Mégsem a nő választ? Nahát.
2013. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért ha adtál volna neki jeleket és lehetőségeket már rég együtt lehetnétek, ameddig nincs neki más nincs veszve semmi. Az idő amit írtál az tényleg szűkés de az ember mindig tud arra időt szorítani amire akar. Nem kell úgy odamenned hozzá hogy bejössz járjunk csak puhatolódj körbe nála hogyha lenne egy ilyen lehetőség akkor mit szólna hozzá.
2013. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a releváns választ, igazán.

Második: igen, lehetséges. Mi van, ha már így is veszve van, annak ellenére, hogy nincs senkije? Egyszerűen már nem érdeklem vagy valami. Mert valljuk be, nem igazán keres, hogy pl elmenjünk kávézni, találkozzunk vagy csak beszélgessünk akár interneten akár telefonon. Vagy ez azért lehet, mert még mindig azt hiszi, nincs esélye? Ha most párszor én keresném, utána lehet, ő is? Jajj, nem tudom, hogy most érdemes-e itt szenvednem vagy próbáljak meg lemondani róla... hülye barom voltam :((

2013. júl. 4. 22:12
 5/13 anonim ***** válasza:
levessel!
2013. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Húzzon már innen minden degradált, miért más problémáján kell kiélni magatokat? Irkálgassatok az ostoba vagy a troll kérdések alá!
2013. júl. 4. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenki követ el hibákat de ott van a lehetőséged a javításra írj rá próbálkozz egy picit aztán hátha össze jön. Veszíteni valód nincs. Mivel nincs közös témátok vagy olyan esemény ami veletek történt mostanában így nem is fog rád írni. Ha nagyon kell hívd el valahova hogy nem lenne-e kedve téged elkísérni valahova.
2013. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Degradált? :D:D


Szóval van egy srác aki tetszik de Te elkúrtad és ahelyett hogy megpróbálnád valahogy összehozni inkább lemondassz róla. Ez nekem annyit jelent, hogy mégsem lehetsz bele annyira szerelmes inkább csak sajnáltatod magad, hogy így jártál.

Ha tényleg kellene a srác nem azon törnéd a buksid, hogy felejtsd el, hanem hogy hogyan tudnád mégiscsak összehozni a dolgot.

2013. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Őmm legalább nem hagytam le a valahova szót így vissza olvasva XDDDD
2013. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk nyaralni. Bár a többi barátunk is ott volt, szóval végül is az mindegy is. Valamelyik nap elvileg találkozunk kettesben, nem tudom, mit mondhatnék.
2013. júl. 4. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!