Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyire tartós a interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire tartós a interneten való ismerkedés mi a pozitív és a negatív véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tipus függő! Esetemben, elég tartós szokott lenni...
2013. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
érdemes az elején ki adni magadról mindet neki ha látod webkamerán mint hogy hazudni és a találkozás közbe derüljön ki hogy menyire át vágta ?
2013. júl. 5. 06:49
 3/11 anonim ***** válasza:
nem... szerintem inkább mondj igazat! Soha nem jó, ha később derül ki... Hány éves vagy?
2013. júl. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként, szerintem ha a csajnak jobb, esetleg több jó tulajdonsága van mint rossz... akkor nem számít.
2013. júl. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szeméylesen jobban megy, neten csak olyanokkal beszéltem eddig akik nem jöttek be és nemis lett semmi belőle.. 20g
2013. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a neten találtam meg a másik felem. Lassan 1 éve már,hogy együtt vagyunk. De persze,elég nehéz olyat találni,aki nem kamuzik,és tényleg mindenben passzoltok.
2013. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez az internetes ismerkedés elég bóvli.
2013. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Típus függő,hogy ki milyen.De mindig mondj igazat,nincs értelme kamuzni.
2013. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak is a 2emberen múlik, azon hogyan állnak a dolgokhoz, mit hoznak ki belőle, egy jó kapcsolatért pedig tenni kell. Mer lehet egy nem netes ismerkedés is rossz, ha nem tesznek érte a felek.

Mai rohanós világban nem könnyű megtalálni, de kompromisszumokkal lehet segíteni, összeegyeztetni kinek mi a jó. És ha már megtaláltad passzoltok is, akkor jó egy kapcsolat, ha el tudjátok fogadni a másikat olyannak amilyen, nem akarjátok meg változtatni, ne szabályozzátok egymást semmiben, ne legyen tabu, ez nagyban megkönnyíti.

Legyetek nyitottak a másik felé, beszéljetek sokat.

Bízzatok meg egymásban, és akkor működhet.


És igen az elején egyből ne támadd le, h kiadsz magadról mindent, csak fokozatosan, de ez nem azt jelenti, h nem vagy őszinte, csak nem rohanod le, kamuzni meg minek előbb utóbb úgyis kiderül, akkor meg rosszabb lesz s tán oda a bizalom is ami, ha egyszer elvész nehéz visszaszerezni, erre gondolj megéri-e?! Ezen "elbukni", azt ha minden más jó/passzol?..

2013. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Több negatív tapasztalat után, végül így ismertem meg a férjemet, tehát nekem eléggé bevált.:)


Én úgy gondoltam adok ennek az ismerkedési formának is esélyt, és fél év randizgatós próbálkozós időszak után végre megismertem életem szerelmét:)


Aki meg elítéli, az meg tegye nyugodtan és maradjon egyedül, vagy keressen máshol, nekem mindegy.


Szerintem jó dolog, csak nehéz kiszűrni a tetveket, normális párt találni meg még nehezebb.


De nem lehetetlen.


Több párt ismerek akik így jöttek össze.


2 pár házas, 1, illetve 3 gyerekkel + mi is házasok vagyunk már

1 párnak pedig 5 éves a kapcsolata


27/N

2013. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!