Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltak már meg benneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak már meg benneteket nagyon pofátlanul? Ha igen meséljétek el.

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Csak utánad:)
2009. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Engem nem( legalább is nem tudok róla) és én sem senkit..de nem is tervezem,mert szerintem ez a világ legundorítobb dolog a világon..

Csupán kiváncsiságból kérdeztem.:D Meg mert a minap hallotam hasonló estet..

na most már te jösz:)

2009. okt. 16. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Egy baráti találkozóra mentünk. Én viszonylag új voltam a társaságban, mivel a párom már évek óta nem találkozott velük. Az én kezdeményezésemre vettük fel velük megint a kapcsolatot. Volt ott egy nő, idősebb, kifejezetten nem dekoratív, de elsőre aranyosnak tűnt, tíz éve párkapcsolatban (a férfi is ott volt). Előtte csak egyszer találkoztam vele, de sok régi képen láttam, jóban volt a párommal annak idején, és én úgy sejtettem, valami több is volt köztük. Párszor rákérdeztem, de a párom mindig tagadta.

A nő és a barátja késő éjjel érkeztek a találkozóra. Én akkor már lefeküdtem aludni, a párommal együtt. Előtte szeretkeztünk, én meztelenül feküdtem az emeleten. Szeretkezés előtt még egyszer megkérdeztem, volt-e akármi azzal a nővel, mert én úgy érzem, hogy ő régen eléggé odalehetett érte. Nemmel felelt. Elaludtunk.


Később a párom, mikor én már javában aludtam, és megérkeztek, felkelt. Az egész estét átbeszélgették, és mikor a nő barátja (akivel házasságot, összeköltözést terveznek!) lefeküdt aludni, megcsalt vele. És persze nem új keletű volt a dolog... Rajtam kívül mindenki tudta, hogy ők régen kavartak.


Szerintem ez azért elég pofátlan.

2009. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Sajnos már igen.Terhes voltam a fiammal./7hó/Végig tagadta..De mára már köszönhetem annak a lánynak:)
2009. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ismerősi körömben történt nem régen. A nő csúnyán vált, megcsalta a férje és még neki állt feljebb, még tettlegességre is sor került. Ezután nem is állt szóba mással a csaj, csak nős pasival, nem bízott abban, hogy kellhet valakinek (önbizalma a padló alatt). Viszont úgy rendezkedett be az új kapcsolatában, mintha "rendes" élettársi volna. Sajna egy abszolút link pasit fogott ki, aki mellette is félrelépett, azaz megcsalta még a szeretőjét is... Szegény csaj, most aztán tényleg kikészült (még, ha ez is benne volt a pakliban)!
2009. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg az:S
2009. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

elég régóta voltam együtt a barátnőmmel.

aztán 1 kicsit kezdett megváltozni, és egyre többet találkozott a legjobb haverommal aztán a csaj msnen kidobott és összejött a sráccal :@:@:@

dióhéjban ennyi

2009. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fesztiválozni voltunk én 1 nappal előbb hazamentem mint ő,egy estére hagytam magára.Erre ő este berúgott és egy másik nőt ölelgetett,aki mellesleg nagyon csúnya és öreg volt.Rajtam kívül mindenki tudta,én csak azután tudtam meg miután szakítottam vele.És még volt képe azt mondogatni,hogy milyen jó volt az az együtt töltött pár nap,reméli még sok ilyen lesz.Nagyon sokszor hallottam tőle ezt a mondatot.
2009. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szemet dolgot tudnak csinalni azok akik elvileg szeretnek....

Engem nem csaltak meg de ereztem mar ugy mivel elhagyott 2x is egy lany miatt:(

Nem tortent semmi koztuk...de megis olyan erzesem volt,hogy megcsalt:(

Nagyon nehezen biztam meg benne es tudtam megbocsatani!

2009. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó tudjátok mit?Volt egy hosszabb kapcsolatom,amikor a csaj az első hónapban már összemelegedett a buliban,egy sráccal(aki elvileg nyomult rá)és mikor jóval később(nem is tudom miért vártam vele ennyit)szakítottam vele kiderült,h a csaj mozdult rá,meg még 2 csávóra ugyan azon a bulin.Ja és többször is megfordult a fejében h dob,holott tette nekem a szépet.És persze ha már olyan csajjal beszélgettem akire féltény volt, akkor én voltam a rohadt szemét.
2009. okt. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!