Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős tanácsot kérnék! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős tanácsot kérnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem 1 hónapja. Hetente kerestük egymást, megkérdeztük hogy van a másik. Barátként álltunk egymáshoz. A héten írtam neki egy üzenetet és felhívott. Azt mondta, örül, hogy kerestem, mert nem mert felhívni, hogy elmondja még mindig szeret. Velem akar lenni, össze akar velem költözni, hiányzom neki stb. Belementem, de sajnos 2 nap múlva kicsit hisztis voltam vele (amiért bocsánatot is kértem), felháborodott meg minden és azt mondta, így már nem tudja mit akar. Felhív, keres, kérdezi, hogy mi van velem, de fura a viselkedése. Mit lépjek ilyenkor? Ne csináljak inkább semmit? Csak kicsit meg akar félemlíteni, hogy ne mérgelődjek? Szeretem és tényleg jó lenne újra együtt lenni. Nem akarom elveszíteni ilyen hülyeségek miatt.

2013. júl. 5. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem besokallt a viselkedésedtöl, bár nem tudom,hogy viselkedtél, de a hisztizéssel csak eltaszitod magadtól.

Szóval szerintem szeretne téged, és veled szeretne élni,ha hagynád.

2013. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg (vagy ha ő keres téged), beszéljetek meg egy találkozót. Mond neki el, hogy nem szándékosan voltál olyan, amilyen, nagyon szereted, szeretnél vele lenni. Bizonyítsd neki, hogy szereted, akarod őt, nemcsak úgy mondod! :) Legyél türelmes és mutass megbánást. És persze legközelebb ne töltsd ki rajta a haragod, dühöd, hisztid. :P ;) Minden rendben lesz, sok sikert! :))
2013. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok egy hisztis típus, inkább mérgelődök csak ő ez hisztinek veszi le. De most megfogadtam nem szólok semmiért, nem mérgelődök hülyeségeken és adok neki időt. Megvárom amíg ő mondja meg, hogy mikor találkozzunk. Ez így sikeres lenne szerintetek?
2013. júl. 5. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Hm ismerem ezt a hiszti-méreg dolgot, én is voltam hasonló helyzetben. :/ :)

Szerintem megéri, ha vársz, de tippnek adom: tartsd folyamatosan szemmel, mert megeshet, hogy ilyenkor (ne adj Isten) más lánynál vigasztalódik. :/

Sok sikert kívánok neked/nektek! ;)

2013. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg, együtt gondoljátok át a dolgokat, hogy most mi legyen:)
2013. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem azzal kéne foglalkoznia,hogy szemmel tartsa a srácot, inkább azzal,hogy ne üldözze el maga mellöl.

Kérdezö: Legyél nagyon türelmes, és próbálj változtatni. Hidd el, csak igy fogja úgy érezni,hogy szivesen élne veled, és kimutatná mennyire szeret.

2013. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából más lányok felé nem kacsingat ezt biztosan tudom. Szeretjük egymást csak ha kibékülünk, akkor 2-3 nap után mindig valami apróságon összeveszünk sajnos. Jobb ha most békén hagyom?
2013. júl. 5. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, adj neki idöt. Utána próbáljátok megbeszélni miért van ennyi konfliktus. A nehezebb változtatni, de megéri ha szeretitek egymást.
2013. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálok helyesen cselekedni :)
2013. júl. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!