Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudtok nekem tanácsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok nekem tanácsol külső szemlélőként?

Figyelt kérdés

Barátommal kb 1 éve vagyunk együtt. Mindig is nehezen alkalmazkodtunk de ha lehet ilyen rövid idő távlatából mondani "kitartottunk egymás mellett". Mostanában viszont rengeteg a vita az elégedetlenkedés és ez majdnem mindig tőlem jön. Tudni kell h nagyon elégedetlen vagyok jelenleg az egész életemmel, magányosnak érzem magam, az egyetemen nem tudtam beilleszkedni mert nagyon gátlásos vagyok, nem szeretek bejárni mert azt képzelem h lenéznek, pedig normálisan nézek ki és akikkel jóba leszek azok bírni szoktak...egyszerűen az önértékelésem a nullán van. Ezért időről időre elkezdem cseszegetni a barátom, h miért nem dicsér meg soha, mert nem bújik többet stb...odáig fajult a dolog h tegnap azt mondta h szerinte ha én ennyire boldogtalan vagyok vele, akkor keresnem kéne vkit aki boldogabbá tesz biztos találnék. Biztos nehéz lesz de h nekem jobb lenne, és h mit gondolok. Én persze sírógörcsöt kaptam és mondtam h ha el akar küldeni én elmegyek, de ő azt akarta h én döntsem el. Mondtam h én nagyon nagyon szeretem és nem tudok ilyet kimondani és nem is fogok mert vele akarok lenni. Erre már ő is könnyezett, azelőtt sose sírt. Végül maradtam de azóta is rettenetesen érzem magam, mert nem tudom eldönteni h végül is most miatta vagyok boldogtalan vagy mert a saját életemet cseszem el és nem ő tehet ról.a Néha azt érzem h tök rendes és nagyon szeretem máskor meg h nem arra van szükségem amit ő nyújt ezért...ezek közt őrlődöm és már nem tudom mivan. Közben közeledik egy elég húzós vizsga és minden nap itthon ülök és tanulok teljes kétségbe esésben, h mi lesz ha megbukom...

Mi a véleményetek? köszönöm előre is


2013. júl. 5. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Benne van a szövegben a válasz is. Önértékelési problémáid vannak, és ha ezt nem kezeled, szegény fiút is elmarod magad mellől.
2013. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, a hiba nálad van, nem nála. Rakd rendbe magad, mert elmarsz egy olyan fiút, aki szeret és megbecsül. Ha kell menj pszichóhoz vagy keress valakit aki meghallgat, de ezt a torz énképet helyre kell raknod,mert tuti 1000x többet érsz, mint amit gondolsz magadról!
2013. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindig attól félek h nem szeret eléggé. De ha végig gondolom ha nem szeretne miért lenne velem? elég elviselhetetlenül viselkedem...
2013. júl. 5. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

én is együtt voltam egy fiúval, aki hasonlóan gyerekesen hisztériázott. sajnos tönkretette a kapcsolatot.

ha a hisztériázásoddal boldogtalanná teszed a barátodat, akkor nem fog veled maradni, akármennyire szeret.

2013. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!