Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet olyankor csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyankor csinálni ha a fiúnak nagyon régen volt már barátnője és megszokta az egyedüllétet és egyszerüen hiába szeretne párkapcsolatot teremteni nem tud, mert annyira megszokta már a programjait, hogy ebbe nem fér bele egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
a fiú aki tetszik ,szex is volt köztünk,de mivel nem szexmániás igy nem sokszór találkozunk de tudja hogy szerelmes vagyok belé,mert elmondtam neki és ő neki ez bejött pozitivan fogadta és ezekután is hajlando velem találkozgatni,de hozzátette,hogy nem mindig tud mert ez a problémája,hogy régen volt barátnöje és megszokta,hogy mindennapra van vmi programja és igy nehezen tudja összehozni.Most mit csináljak?kellek neki tudom.:(
2009. okt. 16. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A srácnak kell ebben az esetben hozzád igazodnia. Mégse nyúlhatsz bele a személyes időberendezésébe. Amit te tehetsz az annyi, hogy türelmes leszel vele és továbbra is szereted.
2009. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj meg azért,amit most írok,én nem akarok bunkó lenni,DE...Nem lehet,hogy ő a szex miatt van Veled?Ha valaki szeret valakit,akkor szakít rá időt,és nem csak sötétben taliznak,vagy nem csak szexelni járnak össze!Még ha sok is a programja,azért elmehetnétek együtt ókor-ókor ide-oda,sétálhatnátok,vagy akármi.Ez nem szerelem részéről,pusztán testi vágy szerinte,amit általad elégít ki.Bocsi,ha nyers voltam,de szerintem ez áll a háttérben,és TE NEM KELLESZ NEKI,csak használ,mert így a kényelmes részéről.

2009. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szöveg,amit lenyomott,az csak körítés szerintem,egyszerű mellébeszélés,ez lemaradt az előbb.
2009. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom ,hogy nem használ ki,mert nem szexmániás,5éve próbálkozott nálam,mire igent mondtam neki egy randira.Most is ha talizni fogunk nem szexet akar azt mondta,hanem filmet nézni,mert most nincs kedve szexelni.

Egyébként mindennap beszélünk msnen,barátikörön csak a tali nem akar összejönni,ha csak arra kellenék neki akkor csak akkor beszélgetne velem mikor szexet akar,mesélte nekem ,hogy volt oylan hogy hónapokig nem szexelt senkivel sem.

2009. okt. 16. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!