Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire normális, sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális, sok ilyen férfi van?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha együtt vagyok egy pasival, akit szeretek ugyan, de kicsit furább természet és sokszor tele a hócipőm vele, de akkoris szeretem... Viszont tudom, hogy lehetne sokkal jobb is, lehet hogy pont majd egyszer valaki mással. Néha úgy érzem el tudom őt fogadni, csak tényleg még hozzá kell szoknom, hogy ő olyan amilyen, néha meg úgy, hogy nem és elegem van, ki akarok szállni a kapcsolatból. Néha úgyérzem, hogy türelmetlen vagyok hozzá, néha meg, hogy a legnagyobb balek vagyok, hogy még mindig ezt tűröm. Rengeteget dolgozik, soha nem áll meg, alig van 1-1 szabad vasárnapja... Ha nem dolgozik, akkor az otthoni házkörüli dolgokkal foglalkozik. Ha felajánlom neki, hogy segítek szívesen bármit, aztmondja nem kell. Sokszor 12 óra meló után is képes nekiállni pakolni, szerelni, tök sötétbe stb, és velem nem foglalkozik, soha nincs rám ideje és lecsesz, ha szóvá merem tenni, hogy na itt vagyok ám én is egy puszi, egy ölelés vagy akármi jól esne, semmi szeretetet vagy törődést nem kapok tőle...Nem járunk sehova, mert örökké dolgozik, nincsenek közös programjaink az együtt alváson kívü. Úgy érzem, hogy nem is vagyok neki fontos és már mondtam neki többször, hogy ha nem szeret, nyugodtan megmondhatja, meg fogom érteni. De ő aztmondja szeret engem. Pedig igazából nem nagyon mutatja ki... Ezért gondolom, hogy nem ő lesz az igazi, de lehet türelmetlen vagyok hozzá... Ezt ő is érezheti, hogy nem én vagyok az igazi párja és ezért hanyagol? De akkor miért nem lehet megmondani? Viszont azt sem gondolom, hogy csak a szex miatt van velem, mert van, h napokig nem szexelünk, csak alszunk.. :/ Ő 28, én 23, és 7 hónapja vagyunk együtt.
2013. júl. 5. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
TLDR
2013. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Micsoda szörnyűség...
2013. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez csak rosszabb lesz, van egy kialakult élete, ennyi

ezzel v. megbarátkozol v. lépsz, sajnálom jobbat nem mondhatok, ilyen beállítottságú, innen Te döntsél, hiszen ez nem megy, nem véletlen írtad, mert idegesít, hiszen másra vágysz N

2013. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég éretlen vagy ahhoz képest, hogy 23 vagy. Inkább 13-nak tűnsz az írásod alapján.
2013. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én eléggé megdöbbentem ezt olvasva.

szerintem is kicsit éretlen a személyiséged, hogy ezt eddig el tudtad viselni, és nem is tudod, hogy ez nem normális.

valahogy tudatosítsd magadban, hogy egy kapcsolatban mindkét félnek igyekeznie kell egymást boldoggá tenni.

ha a másik féltől ezt nem kapod meg, és még csak lépéseket sem tesz annak irányába, hogy változtasson ezen, akkor ott nincs mit tenni. menni kell.

2013. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:

Nehéz ügy ez, én lányban ismerek ilyet + a saját nagyapám is ilyen ember volt. Maximalista, munkamániás ember. Mondjuk az biztos, hogy az ilyenek tudják igazán sokra vinni az életben, legalábbis ami a karriert, munkát illeti, de ez a család és párkapcsolat rovására megy legtöbb esetben.

26F

2013. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!