Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éves kapcsolatban is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves kapcsolatban is a férfi fizet?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, mindketten 17-18 évesek. Fél évesek leszünk, és kitaláltuk, hogy moziba megyünk. Ilyenkor a srác fizet?
2013. júl. 5. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ő fizeti a belépőt.. te meg meghívod popcornra meg kólára .:) így mind ketten adtok és mind ketten kaptok:D
2013. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az fizet, aki akar.
2013. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyszer te fizetsz egyszer ő
2013. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezt férfiaja válogatja az én férjem sosem engedett semmit fizetni és itt nem cdsak mozikról volt szó. Igaz mi akkor már felnöttek voltunk. Manapság is ha bárhova megyünk ö fizet én meg veszem a háztartásba a dolgokat.
2013. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha már fél éve együtt vagytok , szerintem felesben kéne....ez a minimum. Vagy az egyszer ő fizet egyszer te felállás.


Én annó a férjemnek már a második randinkon se hagytam hogy fizessen, mert az elsőn is ő fizetett, és engem másodjára már zavart volna. Utána már felesben ment minden. Így igazságos. Persze ha valaki arra hajt hogy pénzeljék akkor más a helyzet...


27/N

2013. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt oylan hogy erösködtem hogy ost én hivjam meg vacsizni, belement aztán mikor végeztünk a kajával mondta kimegy mosdóba, erre kifizett a számlát. Nála ez igy működik. Bár nem csak velem barátainkat is gyakran meghivja erre arra.
2013. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy 4. voltam.
2013. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elején a fiú, de már fél vagy egy év után szerintem igazán beszállhat a csaj is. Egyszer te egyszer ő valamit...amelyik csaj meg azt várja hogy megvegyél neki mindent, meg fizess helyette mindent, ott én elgondolkodnék, minek is kellek én neki...pénzforrásnak vagy barátnak.
2013. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!