Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak álmaimban tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak álmaimban tudok boldog lenni, szerelmes, a valóságban meg nem?

Figyelt kérdés

25 vagyok, eddig 5 barátnőm volt, de egyiket se szerettem. Próbáltam őket megszeretni szerelemmel...de ezt nem lehet erőltetni. Nem is voltam igazán boldog hús-vér nőkkel.

Néha azonban szoktam álmodni egy lányról, nincs konkrét arca meg semmi ilyen hiszen elmosódik az álomban, de azt tudom nagyon boldog vagyok vele, szinte repülök.

Olyankor szinte fel sem akarok ébredni, és egész nap felidézem amiket álmodtam, hihetetlen élmény.

De a valóságban...hiába voltak gyönyörű barátnőim mint most is van egy, semmit nem érzek irántuk, eszembe se jutnak nap közben, csak hogy "ja fel kéne őket hívni".

Miért van ez?


2013. júl. 6. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem megfelelő lánnyal voltál, vagy direkt vagy ilyen kis izé...nem tudok már este beszélni, de érted.
2013. júl. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert akkora mákod van mint ferihegy 2
2013. júl. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sunsetnek igaza van, nem a megfelelő lánnyal vagy és a többiek sem azok, akikre másként nézhetnél. Viszont vágysz rá, ezért vannak az álmok.
2013. júl. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nem találtad meg az igazit, van ilyen! Majd megtalálod!
2013. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ne feledd. A bizonyíték hiánya, nem a hiány bizonyítéka. Szal tényleg csak nem jó csajnál kutattál. Nem csoda. Futószalagon készült a legtöbb, ugyanolyan üresfejű kacsalibapulykatyúk.csigamaszat
2013. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi számít boldognak, relatív, nemde? szavad ne feledd! majd ha szerelmes leszel és darabokra törik a szíved akkor máshogy fogod értelmezni az említett szituációt. véleményem szerint nézd abból a szemszögből a dolgot, hogy volt 5 nőd akivel jól érezted magad és aki nem tudott rajtad felülkerekedni az elvakult szerelem miatt. szerencsétlenség, vagy inkább égi ajándék?
2013. júl. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mosolygós lány válasza:


Mert nem minden a külső. Lehet, hogy az eddigi barátnőid gyönyörűek voltak, és esetleg személyiségre sem volt velük probléma, kedvesek, humorosak, tisztelettudóak voltak, de nem volt meg bennük az a plusz, ami varázslatot visz a kapcsolatba. Majd meg fogod érezni, ha találkozol egy olyan lánnyal, aki valóban illik hozzád. De szerintem addig ne kínozd magad felesleges párkapcsolatokkal, amelyek igazán nem is tesznek boldoggá... :/

2013. júl. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!