Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak még nála vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még nála vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel együtt voltunk pár hónapig,nagyon szerettem és örültem hogy összejött velem ,de mivel keveset tudtunk találkozni ezért részemről kicsit kihűlt a dolog és elkezdtem foglalkozni egy másik fiuval, aki abban a városban lakik ahol én is. Ennek később az lett a vége hogy szakítottam a barátommal a másik miatt ,és sajnos elég durván megbántottam. Ez kb fél éve volt és mostmár rájöttem hogy hülyeséget csináltam és még mindig szeretem, ezért a napokban ráírtam fb-n de nem igazán válaszolt mikor rákérdeztem azt mondta hogy már nem haragszik,csak nem ér rá éppen, de ez később sem változott.Ezért úgy döntöttem hagyom és utoljára leírom neki hogy megbántam és hogy sajnálom. Kis idő múlva válaszolt hogy örül hogy így gondolom stb. de ezután sem változott semmi . Szerintetek kérdezzek rá egyértelműen hogy van-e még nála esélyem vagy inkább hagyjam, vagy mit csináljak? (tudom hogy elrontottam, kioktató válaszokat nem kérek)
2013. júl. 7. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova,és beszéljétek meg,ha már nem is akar elmenni akkor hagyjad.
2013. júl. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem egyenlőre hagyj neki időt, a folyamatos kérdezgetéssel ,csak még jobban elüldözöd.

Talán pár hét, hónap múlva próbálj vele beszélni, de akkor se ezzel a témával indíts.

2013. júl. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt személyesen kell megbeszélni! és akkor azt is látod, hogy maradt-e a régi vonzalomból valami
2013. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így rendben van, kerek történet. Nem hiszem hogy ő lenne életed párja, csupán a bűntudat miatt érezheted azt hogy szereted és vele akarsz lenni. Szóval én azt javaslom hogy inkább hagyd, de ettől függetlenül persze kezdeményezhetsz vele beszélgetést neten.

Kihűlt a dolog a részedről mert érezted hogy nem ő a "neked szánt" ember. Tehát nem csak a távolság miatt volt. Szerintem mindketten fogtok magatoknak jó párt találni és érthető ha kedveled vagy bánod a dolgot de ez nem azt jelenti hogy szerelmes lennél és ő lenne életed párja. Ez így egy lezárt kerek dolognak tűnik és ez szerintem benne is tudatosult, te pedig jelenleg úgy gondolod hogy hibát követtél el és szeretnéd újrakezdeni, de szerintem legbelül te is érezheted hogy nem az az utad hogy megint összejöjjetek. Amúgy gyakran van ilyen exekkel kapcsoltban embereknél. Amikor már feledésbe merült az egyik az ex, akkor mégis elkezd nosztalgiázni az ember és megtévesztik az érzelmek, vagy összetévesztik a különböző pozitív érzelmeiket szerelemmel.

2013. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hm... Hívd el, beszéld meg vele. Ez a legjobb.
2013. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Hát akkor várok egy kicsit és megpróbálom hátha ... :)
2013. júl. 7. 20:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mindent, azt mondta van még nála esélyem és úgynézki találkozna is velem, de elég bizonytalan. Mivel érdemes próbálkozni élőben ?Nem szeretném elriasztani sem,de azért szeretném a tudtára adni,hogy nekem már nem kell más.
2013. júl. 22. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!