Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tudom végre elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudom végre elfelejteni?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel 3 hónapig együtt voltunk nagyon szerettük egymást. Aztán egy nagy félreértés miatt szakítottunk. Még februárba. Most ugye július van szóval ez a 6. hónap és én még mindig nagyon szeretem. Tudom hogy még fiatal vagyok (13) de szerintem a szerelem nem ettől függ. Egy iskolába járunk így minden nap láttam. Most hogy nyári szünet van gondoltam nem látom majd elfelejtem de nem. És jövőre még egy évig iskola társak leszünk. És egyszerűen nem tudom elfelejteni. Nincs senkije én meg nem is tudok másra nézni. Nagyon kivagyok miatta mindennap sírok 1 órát tényleg nagyon szeretem és tanácstalan vagyok. Ráadásul mielőtt járni kezdtünk legjobb fiú barátom volt neki mondtam el mindent a lelkitársam volt. Most hogy nincs velem olyan üresnek érzem magam. Nem tudja pótolni senki. De ő azt mondta nem tud így már a barátom lenni és én se tudnék. Elvesztettem egy barátot és szerelmet. Már attól is sírok ha csak a nevét hallom.
2013. júl. 7. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztázzátok a dolgokat és beszéljétek meg,hogy most mi legyen veletek:)
2013. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felejtés útjában a felejteni akarás áll. Gondolkozz el ezen.
2013. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem is akarom. De nem látok más kiutat. Nem leszünk már együtt soha szóval ezen már nincs mit megbeszélni.
2013. júl. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!