Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25-35 közötti férfiak! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti férfiak! Mi a véleményetek a kislányos alkatú nőkről?

Figyelt kérdés
Alacsony, sovány testalkat, apró mell, nem túl széles csípő, kerek arc. Korától elvárható (tehát nem infantilis) viselkedés. (26 éves vagyok, tehát már ilyen maradok, és nem ismerkedek, csak hajt a kíváncsiság)

2013. júl. 7. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9"

:-D hát igen, nem fogalmaztam 100%osan :-D

2013. júl. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a vékonyabb kisebb mellű és nem túl széles csípőjű lányok tetszenek! Sajnos keveset ismerek!
2013. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg hogy milyen alkata van egy nőnek hanem hogy milyen belülről. Ha tud szeretni és nem csal meg és megvan a megértés a szeretet egymás között akkor teljesen mindegy hogy kövér vagy sovány. Nem a külső számít
2013. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!