Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem helyénvaló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem helyénvaló, ha egy férfi ajándékokat vesz a feleségének/barátnőjének?

Figyelt kérdés
Egyszerűen felháborító a férfiak hozzáállása ebben a témában.Úgy jön le, mintha soha, semmit nem akarnának venni a nőnek, mert szerintük ez már lehúzás.És, hogy a nőnek ugyanannyit kell költenie a férfire pénzben, mint fordítva.Tényleg semmi lovagiasság nincs már bennük?Tényleg ennyi f...arági ember van, vagy csak itt van ma a gyülekezőjük??
2013. júl. 7. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát a nők akarták azt a nagy egyenlőséget. Ez van.
2013. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi köze van az egyenjogúságnak ahhoz, hogy megajándékozom a nőt, akit szeretek?
2013. júl. 7. 18:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleségét feleségnek lehet nevezni vagy a barátnőjét barátnőnek..akkor semmi baj nincs azzal ,ha veszünk néha neki ajándékot stb...de egy ringyóért pénzt kidobni, tényleg csak pazarlás.
2013. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"És, hogy a nőnek ugyanannyit kell költenie a férfire pénzben, mint fordítva"


Igen, így lenne fair! Ha fizetni akarok a pináért olcsóbban is kihozom, és megszabadulok a kötöttségektől is.

2013. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, akkor én kivétel vagyok.

(Most nincs barátnőm) De én nagyon szeretem megajándékozni őket. Nem kell nagy dolgokra gondolni, itt a szándék a lényeg.

2013. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De helyénvaló csak mindennek van határa, és aki átesik a ló túloldalára az elég undorító, és számító nő.

Nő létemre mondom.

2013. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy jön a lovagiassághoz az, hogy a férfi ajándékokkal halmoz el egy nőt? Na mindegy...


A munkaköröm miatt évente néhányszor külföldre kell utaznom (mérnök vagyok egy multinál, az anyacég másik gyáraiban kell néha segítenünk), ha valami olyan látok, amiről tudom, hogy tetszene a feleségemnek, akkor megveszem. Az évfordulókra, ünnepekre is veszek neki ajándékot, sőt néha csak úgy is. De ha nem vennék, akkor nem csinálna belőle ekkora hisztit. Sokszor inkább még ő érzi kényelmetlenül magát, ha ajándékot kap. Természetesen ő is olyan, mint én, hogy adni szeret és nem kapni, sokszor hoz nekem valami apróságot innen-onnan.

2013. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igen...De én úgy vettem észre, hogy minél több pénze van egy faszinak,egyre jobban sz*rrágó! Az egyszerűbb férfiak,akiknek tényleg alig telik képesek meglepni a nőjüket 1-1 szál virággal,és tényleg a szívüket adják. Az újgazdagok meg inkább 3kilóért tévét vesznek, minthogy egy vacsorára meghívják a barátnőjüket....
2013. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is így van, ahogy az utolsó mondja.
2013. júl. 7. 18:44
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem a pénzért vagy az ajándékokért vagyok a barátommal!Ez undorító hogy már szinte elvárjátok hogy költsenek rátok stb... Ha már ezt így elvárja pár nő,akkor ő is vesz cserébe a párjának valamit? Vagy kapni jó de adni nem?

Undorító komolyan...

Nő vagyok,de nekem sokkal többet ér ha a párom azt mondta menjünk el sétálni vagy odabújik hozzám vagy épp este arra kelek fel,hogy álmában puszilgat. Nem minden a pénz lányok... Vehet neked akármit,de nem az ajándékokkal fogja kimutatni mennyire szeret.Én úgy vagyok vele hogy ne kapjak tőle semmit ( bár néha így is kapok,pedig tudja jól nem szeretem ha költ rám :D ) de cserébe érezzem azt amit pénzért illetve akármilyen pénzes ajándékban nincs benne,hogy SZERET!!!! Mert ez többet ér bármilyen ajándéknál ( egy NŐNEK nem a pénzéhes ********ra gondoltam )

:))))))

2013. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!