Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamu facebookkal leteszteltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu facebookkal leteszteltem a baratom megkerdeztem van e baratnoje. De lebuktattam magam. Nagyon haragszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs szuksegem a bunko valaszokra. Tudom hogy rosszat tettem

2013. júl. 7. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, várd meg amíg lecsillapodik és utána magyarázd el neki, hogy sajnálod, hülye voltál, mert nem bíztál meg benne, meg furdalt a kíváncsiság és, hogy nagyon szeretnéd jóvá tenni a dolgot. Ennyi.
2013. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha bíznál benne, nem lenne ez a gond.

De mivel nem bízol, ezért nem lesz valami jó ez a kapcsolat soha...

2013. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem bíztok egymásban, akkor ez nem egy jó kapcsolat.
2013. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én nem bocsátanám meg, ha valaki ezt csinálná velem.

Egyszer az egyik legjobb barátnőm csinálta ezt, ezt képtelen voltam azóta is megbocsátani. Ez nagyon aljas dolog. Nem bántásból írom, csak hogy érezd ennek a súlyát.

És hogy mit csinálj? Ha szeret, akkor remélhetőleg megenyhül majd, várj szerintem egy kicsit, aztán mondd el, hogy nagyon sajnálod és beszéld meg vele nyíltan a kételyeidet.

21L

2013. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat alapja a bizalom. te nem bíztál benne, hátbatámadtad ezzel. én nagyon meg lennék rád sértődve.
2013. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!