Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom a pasim barátait, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a pasim barátait, mit tegyrk?

Figyelt kérdés
Nincs sok barátja akivel tartana a kapcsolatot de akik vannak azokat utálom....az eggyik idióta segghulye és gyerekés...a masik összevissza csalja a baratnoit és engm is ilyezgetett h megcsal a bartom.ha felhozom veszekszunk....
2013. júl. 7. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz velük. Ha teheted, ne akkor találkozzatok, amikor ott vannak, de ha így adódik, akkor is türtőztesd magad.

Hiába sírsz neki, a barátai, nem fogja megszakítani velük a kapcsolatot csak azért, mert számodra nem szimpatikusak...

2013. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én attól felek h rossz hatással lész ra.....
2013. júl. 7. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is kevés barátom van de azok olyanok h ha bedobja a csaj a hisztit h utálja őket és h ne találkozzak velük akkor nem kérdés h a lánnyal vagy a barátokkal szakítok, ott azonnal.

ha szereted akkor ne kérd rá h kevesebbet talizzanak.

.. de mindenkinek olyan haverja vannak mint amilyen ő maga. ha a haverjai segghülyék akkor a pasid is az, csak nem veszed észre vagy elnézed mert szereted. nézd el nekik is h barmok, próbáld figyelmen kívül hagyni őket. nekem is zakkant az összes barátom és én is az vagyok éppen ezért ha bekerül egy uj csaj vagy pasi a csapatunkba akkor sokan ki is esnek pár hét hónap után ...

2013. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És olyan nagy keres h a párja legyen neki az első?
2013. júl. 7. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
én imádtam őket de ők nem igazán mert örültek a szakitasnak. ezt látva én sem bántam...egyébként nem muszáj osszejarni velük de latvanyosan ne utalkozz! nem szabad kimuta csak egyszerű kedvesnek lenni és nem beszélni sokat. vagy el sem menni barátoddal
2013. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ezeket hívják bónusznak, ami a pasival jár együtt és megkapod a pasival együtt


bónusz a haverjai, barátai, az idióták is

bónusz az excsaj, meg akiket még nem rázott le

bónusz a szomszédcsaj, meg oszttárs, meg stb

2013. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol utáltam a barátait, egyszerűen nem bírtam elviselni őket, annyira untam a társaságukat.

Hála az égnek most olyan barátom van, akinek a haverjait is imádom. És bárhogy is nézzük, ez is része a kapcsolatnak, nem lehet elhanyagolni meg legyinteni rá.

Amúgy attól még, hogy a haverja csalja a barátnőit, a barátod nem feltétlen (bár elismerem, nyilván nem tesz jót, ha egy haver ezt duruzsolja a fülébe)

2013. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!