Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom ha a barátnőm iszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dejong kérdése:

Utálom ha a barátnőm iszik. Csapattársnőjének lesz szulinapja, és csak csajok lesznek ott, egyszerűen nem tudom elfogadni ha a barátnőm iszik, én sem iszok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy iszik. Miért zavar ez téged?
2013. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
legyél kevésbé prűd
2013. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pain for Pleasure ***** válasza:

Nem hiszem el, az ilyen részeges csajoknak jutnak az ilyen férfiak. Mázlista a barátnőd.

Mond meg neki, hogy téged zavar.

2013. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod, vagy szakítasz. Bár én nem értem, miért nem bulizhat a barátnőd.
2013. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha néha iszik egy kicsit ? Attól mert te nem iszol még neki szabad. Én sem dohányzom, de mástól nem várom el, hogy miattam ne tegye.
2013. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem annyi elég hogy "szívem, ha megkérhetlek, ésszel igyál, és vigyázz magadra"
2013. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni. Engem marhára zavarna, hogyha nem láthatnám, hogy az asszony, hogy issza le magát és milyen muris dolgokat csinál részegen. Főleg ha csak csajok vannak és mind iszik huhúú :D
2013. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De most arról van szó, hogy kicsit iszik, vagy arról, hogy tök részeg? Mert nem mindegy
2013. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hàny évesek vagytok? Ha egyébként teljesen normàlisan viselkedik, tud magàra vigyàzni, tud felelõsségteljesen viselkedni, tudja hol a hatàr, akkor szerintem nincs mitõl féltened. De te ismered, mi nem tudhatjuk hogy milyen a baràtnõd.
2013. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy érted, kicsit iszogat és esetleg spicces lesz, vagy hányásig-önkívületig issza magát? Mert nagyon nem ugyanaz.
2013. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!