Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha emberileg 0 vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emberileg 0 vagyok, akkor mégis hogyhogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Én már komolyan kezdem azt gondolni, hogy a lány nem is belém szerelmes, csak miattam szerelmes. Mert én elég kiállhatatlan, gyerekes kis pocs vagyok, de mégis szerelmes belém (szétmentünk fél év után, mert nem szerettem).


Én komolyan mondom jobban örülnék neki, ha a lányok a külsőm miatt feküdnének le velem. Mert az legalább egy tiszta dolog. Vagy ugy gondolod, hogy az a jobb, ha előbb belémszeret, aztán már csak azért fekszik le velem, mert szerelmes? Nem tudom érthető e. Mert ez elég szomoru, hogy csak akkor kellek lányoknak, ha szerelmesek belém. Akkor már szinte tök mindegy, hogy én milyen vagoyk, mert én csak kiváltom belőlük az érzést, és csak ez számit nekik.


A szex nekik ugyse szükséglet, csak egy kis szórakozás.


2013. júl. 8. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Örülj hogy szerelmesek beléd. Hidd el hogyha senki se szeretne csak szexet akarna az egy idő után sokkal rosszabb lenne.
2013. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Okés, késő esti felvilágosítás: a fiúk a cicikre gerjednek, a lányok az érzelmekre. Meg persze van egy csomó kémia is a dologban.

DE. Addig úgyse fekszik le veled egy nő sem, amíg úgy nem gondolja, hogy szerelmes beléd - ez az érzés aztán hamar elmúlik, de akkor is kell előtte. A nélkül nem nedves a bugyi. Még az üresfejű, kacsacsőrű emlősöké sem.

és a szex szükséglet. Csak jobban bírják a koplalást.

A lányok külső miatt tisztán nem tudnak lefeküdni senkivel. Max. a prostik a tárcád miatt.

2013. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

a lányok az érzelmekre?


akkor miért van az, hogy a jóképű, szálkás csávók iránt gyakrabban és jobban éreznek?


külsőizmus van, fel kéne ébredni!

2013. júl. 8. 01:13
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, a jóképű, szálkás macsók iránt jobban éreznek, és miközben az alfahím döngeti őket, fejben már ki is választották az esküvői ruhát. Mert egy ilyen macsót megtartani, na az teljesítmény.


Amúgy minek akarod, hogy a csajok csak a külsőd miatt feküdjenek le veled?

2013. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mert ugy sokkal jobb lenne! MErt igy most udvarolgatni kell, meg elég nehéz meggyözni a lányokat igy, hogy velem legyenek.
2013. júl. 8. 01:42
 6/12 anonim ***** válasza:

A 2-es nagy igazságot mondott, még ha elég profán stílusban is..


Egyébként önmagában tényleg nem fekszem le senkivel pusztán azért, mert jól néz ki. Ehhez társulnia kell egyfajta megmagyarázhatatlan vonzalomnak is. Azt mondjuk aláírom, hogy egy magas, szép arcvonású, jó alakú, határozott fickóba esélyesebb, hogy beleszerelmesedek mint egy alacsony, csúnya, tutyimutyiba.

2013. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

na akk most ezzel azt mondod, hogy a jóképüek közül is szelektálnod kell valahogy? :D


és ha a külső már faja, akkor szelektálsz megfoghatatlan dolgok alapján. micsoda meglepetés...

2013. júl. 8. 19:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi ebben olyan meglepő? A kettes már leírta. Az meg nem az én bajom, hogy képtelen eljutni az agyadig.
2013. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, ez jó! A nő lehet, hogy az alkalmi kaland előtt nem szerelmes a fickóba, az alkalmi kaland után sem szerelmes a fickóba, de hogy közben szerelmes, az egészen biztos! :D

Itt a lényeg Kérdező!

2013. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja igen és az a legjobb, hogy külföldi nyaralás alkalmával, távol az otthoniaktól rengeteg nőnek van kalandja. Pedig soha többé nem találkoznak az illetővel és ezt tudják jól.

Milyen esküvőt is terveznek ilyenkor?

2013. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!