Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit csináltok ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csináltok ha együtt alszotok a barátnőtökkel (először) és kiderül h horkol? :D idegesít titeket vagy aranyosnak tartjátok vagy nem is foglalkoztok vele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha megvagyok fázva,akkor "horkolok"...olyankor hiába orrfujás,hiába bármi,max félórára segit...

félóránként meg fel ne kölsön,nem tetszik,aludjon a saját ágyában:D

évente azt az 1-2 hetet birja ki,énsem dobom ki az ágyambol csak mert nem képes ficergés nélkül aludni,és ő is ugyanugy horkol ha megvan fázva

(ápoljon ha beteg vagyok,ne nyavalyogjon:D)

22/L

2009. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mélyen alszom,még a telefoncsörgést,csengetést sem szoktam meghallani,csak a közvetlen mellettem lévő bitang hangos ébresztőórát.Ilyen horkolás dolgokat szerintem észre sem vennék,ha álmosan feküdnék le vele,és elaludnánk,és gyanítom nem én kelnék hamarabb fel,ugyhogy nem észlelnék semmit ebből.Amugy meg ha felébrednék éjjel,vagy álmatlan volnák,ami ritkán azér megesik,akkor nyilván zavarna. Nőies horkolás nem gáz,de ha úgy vartyog mint egy középkorú öreg koma,akkor az már kiábrándító.Eleve ott valami probléma van a háttérben.
2010. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!