Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes változtatni a külsőmön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes változtatni a külsőmön vagy a nőknek úgyis a belső számít inkább?

Figyelt kérdés
Van foghiányom, kicsit elhagytam magam az utóbbi időben stb Nem tudom érdemes-e küzdeni a jobb külsőért, amikor a nőknek inkább a belső számít. Sajnos belül meg nem vagyok olyan jó, azt mondják, bunkó vagyok, önző, szeretem irányítani a nőket, az van, amit én mondok, hirtelen haragú vagyok stb
2013. júl. 8. 18:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10


Hibaként már az is "kiütné a biztosítékot" ha 3-4 kilóval több vagy kevesebb mint az elvárásod, magasabb vagy alacsonyabb mint kellene, kicsi a farka, csóró vagy csak simán RANDA

2013. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom ti hol éltek csupa érzelmes csajt ismerek, kiknek belső fontosabb olyan 80-20 arányba.

Mondjuk ezek elég konzervatívok az tény, nem buliznak stb, tény hogy komoly kapcsolatban vannak

2013. júl. 8. 19:19
 13/18 anonim ***** válasza:
tudom, hogy sztereotípia, de sajnos a nők több mint felének nem számít a belső, vagy a külső, csak a pénz, vegyél drága öltönyt, járj drága helyekre és tapadnak majd rád a luvnyák!
2013. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12


Nyugdíjasklubban, vakok országos szövetségében, vallási fanatikus csajoknál, Lendvai Ildikó kinézetű rém ronda banyák avagy a Vasorrú Bába hasonmásverseny eddigi győzteseinek elitklubjában lehet így van.


De az átlag csajoknál nem.

2013. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy a férfiak többsége mindig ezzel jön, hogy a nőknek csak a külső számít. Ti melyik nőt nézitek meg az utcán és kivel ismerkedtek szívesebben? Azt, aki átlagos, esetleg csúnya vagy a "k*va jó nőt"?
2013. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A jó nőt nézzük meg, de a normális nővel jövünk össze. Azaz jönnénk, ha nem utasítana el azért, mert nem vagyunk elég jóképűek.
2013. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a nőknek jobban számít a külső mint a pasiknak
2013. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Lendvai Ildikó kinézetű rém ronda banyák avagy a Vasorrú Bába hasonmásverseny eddigi győzteseinek elitklubjában lehet így van."

Az idézett kommentelő néhány válasszal feljebb felháborodottan panaszolja, hogy a sok gonosz és felszínes nőnek nem kellenek csúnya pasik. Remélem, érezhető az irónia.:D


Bejön nekem egy srác. Ami az anyagi helyzetét illeti, jelentős hiányt nem szenved a családja semmiben, de így, nyáron mással sem telnek a mindennapjai, mint a gürizéssel, gyűjt magának egy használt autóra. Ezen kívül azt is tudom, hogy a viskónak, ahol két éve élnek (előtte is megvolt nekik), a felújításával még nem végeztek teljesen. Objektíve csúnyábbnak számít az átlagnál, ezt látom én, illetve a közös ismerőseink is, mégsem mondhatom, hogy zavar a tény. A pénisze méretéről nem tudok nyilatkozni, de a jellemében pont megvan minden, ami ahhoz kell, hogy valakit értékes embernek tartsak, és még rengeteg plusz is. Mellesleg mi sem vagyunk tele gondosan elzárt széfekkel, sőt, úgy néz ki, a számunkra fizethetetlen hitel miatt el kell adnunk a jelenlegi lakásunkat most, hogy anyámmal magunkra maradtunk. Lehet hitetlenkedni.


Konzervatív felfogásúnak nem tartom magam, pedig nekem se a diszkó a második otthonom. Nem tudom, a kérdező mi alapján nyilvánít valakit annak. Ha még aktuális a probléma, azt javaslom, hozd ki magadból minden téren a legjobbat, ne a csajok hanem a saját elégedettséged, önértékelésed miatt.

2014. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!