Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar megint o? De meddig, mig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar megint o? De meddig, mig nem jon masik? Vagy most komolyabban gondolja? Egy 15 eves lany

Figyelt kérdés
arrol van szo hogy allitolag megint osszejottem a regi baratommal.ugy kerdodot az egesz hogy volt egy buli amire mindketten hivatalosak voltunk es felkert tancolni es utana kimentunk setalni egy kicsit es beszelgettunk hogy milyeen szep is volt mikor egyuttvoltunk.es mikor tancoltunk is kerdezte h van e baratom es mondtam hogy nincs es kerdeztem ot azt mondta neki sincs de volt egy akit elengedett de nagyoon banja es kerdeztem hogy ki volt az a szemely es mondta hogy en.es mikor mondtam neki h ma meg igy van szep meg minden de holnap mar szoba sem allunk azt mondta ra hogy nem nem igaz mert mostmar igy lesz mindig.nem ertem mit akar.
2009. okt. 18. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
azért találták ki a randit hogy tudj dönteni
2009. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat igen....
2009. okt. 18. 13:58
 3/4 A kérdező kommentje:
en a velemenyetekre lennek kivancsiii
2009. okt. 18. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

arrol van szo hogy elkezdtem olvasni azt a ganet amit irtal de rohadtul nem ertem hogy mi a here a bajod mert egy kibeb@szott vesszot se vagy kepes hasznalni es az ekezetes betuket se talalod meg ezert csak egy ilyen kis maszlagot nyomatok ide neked aminek az elolvasasa utan talan megerted hogy miert fontos tagolni a szoveget es nem egybefuggo sz@rkupackent odab@szni a masik ele.


Ha majd leírod normálisan, esetleg várhatsz érdemi segítséget is. Köszi.

2009. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!