Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom kimutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kimutatni a valódi érzelmeimet?

Figyelt kérdés
Fontos nekem,kedvelem,úgy érzem ő a másik felem,mégis pont az ellenkezőjét mutatom ki.Bántom.:(Nem azokat a dolgokat mondom ki,amiket gondolok ebben a témában,velem kapcsolatban.Senkinél nem voltam ilyen.Nála miért?

2013. júl. 9. 22:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat.Vele kapcsolatban.
2013. júl. 9. 22:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Már a kérdést magát nem értem. Saját magad tagadod. Ha nem akarod kimutatni az érzéseid, miért minket kérdezel róla, hogy miért nem? Tehát ha valaki valamit nem akar másokkal megosztani, nem teszi de elvben te ezt szeretnéd, akkor miért nem inkább hagyatkozol erre a dologra és mondod el mit érzel iránta?
2013. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán mert ha túl kiszolgáltatott vagy neki, akkor könnyen meg tud bántani, pláne ő , aki ennyire fontos. Legjobb védekezés a támadás... de próbálj ezen változtatni, mert így nem lesztek együtt soha az életben.
2013. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert egy fütyköskosár vagy. Ha szereted, miért nem szereted?
2013. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Talán nem mered magadhoz közel engedni, félő vagy ,hogy ha a szívedhez nő elveszíted őt.
2013. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Buboréklány és utolsó hozzászóló köszönöm,van benne valami.
2013. júl. 9. 22:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos találkoztam már ilyen emberrel, de gyorsan be is sokalltam és ott hagytam. Ha szeretnél tőle még valamit akkor gondolkozz el a kapcsolatotokon és változtass.. amúgy fiú vagy vagy lány?
2013. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy változtatnom kell,mert így csak elüldözöm őt.Lány vagyok,ez változtat valamin?
2013. júl. 10. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem változtat semmin, csak általában a pasikról hallottam ezt mindig, hogy nehezen mutatják ki az érzéseiket és úgy is tapasztaltam. Talán kezdetnek elég lenne csak egy kis változtatás is, pl kedveskedsz egy kicsit neki valamivel vagy hasonló.

Nem lehet hogy attól van ez, mert egyik előző barátodban akkorát csalódtál, hogy tudat alatt a mostani párodra vetíted ezt ki?

2013. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hetente találkozunk,nekem ez is rossz.Alakulóban vagyunk,de ahogyan telik az idő nehezebben viselem a távolságot,és a folytonos búcsúzkodást.Így,ha beszélünk letudom neki írni az érzéseimet,de szemtől szemben nehezen megy,inkább csak támadok.
2013. júl. 10. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!