Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Haragudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Haragudjak rá? Engem ő simán elenged mindenhova, én vagyok a féltékenyebb típus, az exem miatt.

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk a fiúmmal, már 2 éve. Viszont járt egy képzésre, és ennek most volt múlt héten a záróvizsgája. Voltak pizzázni, meg valami szegedi hajóbulira, vagy mire is beugrottak. Ismerem a fiúkat akikkel ment, és tudom hogy nem azok a megcsalós fajták, noha a másik 2 haverja most lett szingli nemrég. Az a gond csak, hogy nem mondta el, hanem csak most egy hétre rá, elmesélte, én meg kiakadtam, hogy ezt miért nem mesélte el. Viszont ő megbizik bennem, nem is kérdés, és nem akadna ki, ha valamit nem mesélnék el. Nem akarom, hogy beszámoljon minden lépésről, de akarom tudni. Mellesleg meg azt mondta, hogy nem meri elmondani, mert minden ilyennél kiakadok. Az exem árnyékából nem tudok szabadulni, ő volt az első, 3évig jártunk, és nagyon csúnyán megbántott, többször is. 23/l, 27/f

2013. júl. 10. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem vagy 100as.Bizalmatlan és hülye vagy!
2013. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, tudom. Kell a kritika, h észheztérjek:) Inkább az a kérdés, h az exem árnyékából h lépjek ki, tényleg tönkretett.
2013. júl. 10. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor rossz kategóriába írtál,és rossz leírást!

Csak is magad tudsz segíteni ezen.Akarnod kell.

Megjegyzem.Ha én ezt megtudnám.Szerintem dobnálak.

2013. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zoliba' ***** válasza:
100%
minden esetre egy 27 évessel ne sűrűn csináld ezt,mert leves lesz a vége. Ne akadjál ki. Gondolod ,h a volt palid miatt neki kéne szopnia? gondolod,h ha olyat csinált volna a buliban,akkor utólag elmondta volna ezt neked? Szerintem túl fiatal vagy meg ahoz,hogy parancsolgass, meg hisztizz ilyen apró dolgokon. Főleg úgy hogy ő meg elenged téged mindenhova. Csak csináld amit ő és nem lesz gond. Egy kapcsolat 50-50. . . .
2013. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ülj le beszélni vele arról, hogy megérted, hogy miért nem mondta el (mert félt, hogy kiakadnál), de ez így neked végső soron rosszabb. Ígérd meg neki, hogy nagyon össze fogod szedni magad, hogy ne akadj ki, de kérd meg szépen, hogy mondja el neked az ilyeneket időben. És tényleg próbálj meg nem kiakadni, ha elkezdenél, akkor akár ő is figyelmeztethet rá, hogy megígérted, hogy nem fogsz.

Ismerem a helyzetet, amiben lehetsz, én úgy gondolom, ezen csakis a drasztikus őszinteség segíthet. Én ezt kívántam és kívánom meg a mai napig a barátomtól, aki egyszer vétett ellene még a kapcsolatunk alakulásakor, de azóta még akkor is őszinte volt, amikor ez marhára fájt nekem, ugyanakkor magát az őszinteséget elismertem és értékeltem. Hiszen így tudom, hogy megbízhatok benne.

2013. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy, és az önbecsülésed is hibádzik némileg, meg persze szükséges egy kis tisztelet a párod felé, meg "kapcsolati rutin", AMI MAJD MEGJÖN, csak az előzőeken dolgozz!
2013. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az önbizalmam sajnos tényleg nincs a toppon....
2013. júl. 10. 10:57
 8/8 anonim válasza:

Csodálom hogy még eddig nem dobott ki ha emiatt ennyit hisztizel miközben ő mindent megad neked. Ráadásul az exedre fogod ami már legalább 2 éve volt... én a helyébe kipenderítettelek volna egy ilyen kiakadás után...

26/L

2013. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!