Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetném meg a házasságomat?

Figyelt kérdés

Még csak egy éve vagyunk házasok, (bár előtte együtt voltunk már 4 évig), mégis úgy érzem, nagyon törékennyé vált minden.Hónapok óta folyamatosak a veszekedések, a sírások, ordítozások, a szex pedig kevés. Ha van, akkor is mindig a megszokott ütemben megy minden, hiába mondtam már, hogy nagyon vágyom arra, hogy feléledjen újra a tűz, ami régen megvolt. Néhány napja én megismerkedtem valakivel, és szemen köpném legszívesebben magam, de alig tudtam nemet mondani arra, amikor kérdezte, lelépünk-e. Nagyon részeg voltam, lánybuliban voltam, onnan szakadtam le és ismertem meg a pasit. Ezer éve nem éreztem ilyet, hogy ennyire akar valaki, hogy ennyire vágynak rám, teljesen beleszédültem, mert tudom, hogy a férjem szeret, én is szeretem őt, de ez a szenvedély, vágy, és hogy majd beleőrülsz, ha nem érhetsz hozzá a másikhoz, már régen eltűnt azt hiszem.

Minden elmondtam neki, meg azt is, hogy szeretném, ha olyan lenne a kapcsolatunk, mint régen, és minden erőmmel arra akarok koncentrálni, hogy a házasságunk boldog legyen, olyan, mint régen volt. Volt már valaki hasonló helyzetben?



2013. júl. 10. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
menjetek el a férjeddel nászútra
2013. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ez normál, szerintem. 5 év után mit vártál? Nekem van egy 6 éves kapcsolatom, ez a tűz, amiről te beszélsz már itt is elmúlt. Viszont, amit te is, éreztem sokszor más iránt és engedtem is a csábításnak. Nem mondom, hogy ez a helyes út, de legalább nem érzek ürességet idebent.
2013. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 éve vagytok házasok, sajnálom, de ha már így megy, akkor ennek vége, ez nem jobb lesz csak rosszabb, a veszekedések miért vannak? szóval leülni beszélni, majd dönteni, ha alapvető gondokat nem tudtok megoldani, akkor ennyi, ez egyébként részetekről megszokás, sajnálom a tűz sem jön vissza, inkább válni, mint megcsalni egymást N
2013. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igenis meglehet menteni egy házasságot,csak mindkét félnek akarni kell,küzdeni!Hasonló helyzetben voltam,mint te.Sokszor vágytam egy forró ölelésre,mert a férjem nem adta meg nekem...,de nem csaltam meg,mert szerettem ennek ellenére.

Elutaztunk néhány napra,újra nevettünk,beszélgettünk,hülyéskedtünk,mint amikor megismerkedtünk!Helyrejött a házasságunk,boldogok vagyunk.A szex jobb,mint a kezdetekben!Sokat járunk haverokhoz egy kicsit kikapcsolódni is pl grillezünk,vagy csupán beszélgetünk.De ez is nagyon jó.

Szóval mindent bele kérdezô!Sikerülni fog,csak hinned kell benne!

2013. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon szeretem a férjemet, és tudom, hogy nincs még veszve semmi. Mardos a bűntudat, mert tudom hogy amit tettem, lehet már megcsalásnak számít ( eléggé adtam alá a lovat, hogy udvaroljon még, és élveztem, hogy akar engem )

Ez döbbentett rá hogy nagyon rossz irányba megy minden, és tenni kell vmit hogy ne hulljon minden darabokra

2013. júl. 10. 12:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul csak foltokban emlékszem az estére, nagyon illuminált voltam, azt hiszem csók is történt az illetővel, de arra tisztán emlékszem, hogy többször is szóltam, hogy ne, mert nem akarom... mindez annak ellenére történt, hogy valóban szeretem a férjemet, vele akarok közös jövőt, gyerekeket, meg szép életet, de azt nehezen dolgozom fel, hogy mióta megvolt a lagzi, már csak a tv-t bámuljuk, meg minden rutinból megy. Összeveszni meg bármin képesek vagyunk mostanában, utána persze mindig kibékülünk, de a rossz szájíz megmarad sokáig. Az utazás jó ötlet, talán beválik
2013. júl. 10. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!