Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, hogy hogyan menthetném meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok hibát és bűnt követtem el, és nagyon sokat veszekedtem a párommal. Csúnyán beszéltem Vele és hangoltam. Sajnos akkorra jött meg az eszem, amikorra Ő eljutott oda, hogy szakítsunk. Nem bírja már a veszekedéseket, nem tudja elhinni, hogy nem veszekednék Vele többet. Érezhető, hogy még szeretjük egymást és kötődünk egymáshoz, de nagyon fél, és már nagyon sok esélyt kaptam, amit sajnos eljátszottam. Azonban most már beláttam a hibáimat, szembenéztem magammal hosszú idő után, és nagyon szeretném megmenteni a kapcsolatomat, hiszen több évig együtt voltunk, és még mindig nagyon szeretem. Magamban kell rendet tennem, és nagyon sok mindenre rájöttem már, és úgy érzem haladok. Közben viszont félek, hogy végleg elveszítem. Mit tennétek? Lányok, ha hasonló helyzetben még mindig szeretnétek a párotokat, de nagyon félnétek az újabb csalódástól, akkor mivel tudna bizonyítani és közelebb kerülni újra?

2013. júl. 5. 19:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérlek csak komoly válaszokat küldjetek! Tényleg sok mindent tisztáztam magamban, és nagyon szeretnék változtatni.
2013. júl. 5. 19:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám közelebb tudnál kerülni, ha ilyen szépen és őszintén vallanád be az érzéseidet, ahogy itt leírtad. Viszont attól függ, mik voltak azok a hibák és bűnök. Nekem a megcsalás már nem férne bele.
2013. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eltökélted magadba,hogy változni fogsz.....

Nem nekünk kell ezt bizonygatnod,hanem a párodnak....


Én próbaidőt adnék a srácnak,ha megint úgy bánik velem,mint a kutyával,mehet,ha változik,kap még 1 esélyt......

2013. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sok hibát elkövettem, a legfőbb, hogy olyanokat vágtam hozzá, amiket nagyon nem kellett volna. Sokáig kitartott mellettem, mert hitt abban, hogy jobb lesz. Azonban csak sokára sikerült szembenéznem magammal. Vannak pszichés problémáim, lelki gondjaim. Talán ezért is ilyen későn jöttem rá, hogy mit tettem. Megcsalás nem volt. Azonban többször ígéretet tettem neki, hogy máshogy lesz, de akkor nem tudtam, hogy hogyan kellene csinálnom. Sajnos csak mostanra jöttem rá, elkezdtem változtatni, változni. Viszont az utolsó hibám az volt, hogy elkezdtem ígérgetni neki, de nem gondoltam bele, hogy már sokszor megtettem, és mindig csalódott. Így nem tudott hinni nekem. Barátsággal váltunk el, többször ölelkeztünk. A kérdésem adott, hogy hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá úgy, hogy ha már kimondta a szakítást. Zaklatni semmiképp sem szeretném.
2013. júl. 5. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is adj neki egy kis időt, hagyd levegőhöz jutni, majd próbálj beszélni vele. Ez most nem rajtad, leginkább rajta múlik, hogy hogyan dönt. Ha szeret még téged valahol, és képes esélyt adni, akkor utána mindent kövess el, hogy a kedvére tegyél. Ha már kiábrándult, és esetleg úgy dönt, nem akarja folytatni, akkor sajnos el kell fogadnod, nem tudsz mit tenni. Nincs olyan praktika, amivel hosszútávra újra magadhoz tudod láncolni ilyenek után, ha az ő részéről már kihűlt a dolog. Tudom, hogy nehéz ezt olvasni, de legalább nagy változáson mentél át, és ha nem melletted dönt, akkor a következő kapcsolatodnál már tudni fogod, hogy mik azok a hibák, amiket nem szabad elkövetned.
2013. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben voltam teljesen ugyanezekkel az érzésekkel, párom is ugyanigy állt hozzá. De nekem nem sikerült. :( El kellett felejtenem.. Remélem Te több sikerrel jársz!! Drukkolok..
2013. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bármilyen tanácsot, ötletet várok még! Most magamban igyekszem változni, rajta vagyok, de minden tanács jól jön.
2013. júl. 6. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt a helyzetem, nekem sem sikerült helyrehozni. Egy éve szakítottunk. Szerencsére! Akkor még nem láttam, de most már igen, hogy egy rossz kapcsolatot megjavítani nem csak az egyik fél felelőssége. Ő viszont 99%-ban engem hibáztatott, és esélyeket adott megváltozni, anélkül, hogy szóba jött volna, hogy ő mit tehetne.

Úgyhogy gondolkodj el jól..


Egyébként a következő kapcsolataidban nagyon-nagyon figyelj, hogy ne kövesd el ezeket a hibákat, mert ott tényleg lesz esély egy új "énre", viszont nagyon könnyen bele lehet csúszni a régi szerepbe.

2013. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!