Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mentek a párotok nélkül, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mentek a párotok nélkül, a barátaitokkal nyaralni?

Figyelt kérdés
Barátom elmegy a haverjaival, de bennem ez olyan rossz érzést kelt. Azt mondja csak jól akarja érezni magát, de félek hogy megcsal. Tudom h szeret, és mindent megtesz értem semmi gond nincs, csak ezzel utáltatom meg magam vele, hogy hisztizek hogy ne menjen
2013. júl. 10. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Viseld el, hogy nem mész. Teljesen természetes dolog, nem kell félned semmitől ezzel kapcsolatban. Amúgy én is olyan típus vagyok, hogy ha nagyon szerelmes vagyok valakibe sokszor még akkor sem szeretném, ha minidg velem lenne. F/21
2013. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Azt mondja csak jól akarja érezni magát,"

nálam ez ok lenne a szakításra. Egy kapcsolatnak arról kéne szólnia, hogy jól érezzük magunkat a társunkkal.

Én nem tudnám elképzelni a nyaralásomat a barátom nélkül, ő viszont még pénteken sörözni sem megy el nélkülem, mert nem érzi úgy jól magát.


Gondold meg. egy-egy este talán még belefér a haverokkal, de egy nyaralás nélküled..

2013. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nem értem... nem hiányzik? hát ha nagyon szeretek vkit akkor állandóan vele lennék
2013. júl. 10. 18:13
 4/7 A kérdező kommentje:
utána megyünk nyaralni együtt is.... csak én se értem ezt
2013. júl. 10. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, együtt megyünk de barátokkal. Igaz mi már házasok vagyok.
2013. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha komoly a kapcsolat, akkor együtt kéne mennetek feltétlen. fura kicsit.

F

2013. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért kéne mindenképpen együtt nyaralni?? két éve vagyunk együtt a párommal, de igazán "megengedem" neki, hogy elmenjen a haverjaival néhány napra a balatonra, senki se viszi a barátnőjét, mert kanbuli... de attól még nem gondolom azt, hogy megcsalna, mivel bizalom van közöttünk - ami meg nem azt jelenti, hogy teljesen magamhoz láncolom és nem engedem, hogy másokkal is legyen... megértem, hogy nélkülem is szeretne szórakozni, én is elmegyek a barátnőimmel a balatonra, ha arról van szó, és nem fogom magammal vinni, de erre még nem megy rá a kapcsolatunk. hiszen egymással érezzük magunkat a legjobban, de azért megértem, hogy nem akar kimaradni a barátai szórakozásából sem...

20/L

2013. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!