Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs párkapcsolat veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs párkapcsolat veszekedés nélkül?

Figyelt kérdés
miért mondják ezt? Mi se veszekszünk soha a barátommal,pedig már fél éve vagyunk együtt..

2013. júl. 10. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert vele jár, nem érthetünk mindenben egyet, de ez nem feltétlen jelenti azt hogy rossz ha ti meg igen. Örülj neki hogy ti nem veszekedtek és kész
2013. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért mondják, mert hozzátartozik az emberi természethez, így megjelenik ember és ember között. Akik elfojtják azt, hogy valami nekik nem felel meg, de változtatni szeretne rajta, abból előbb utóbb kibuggyan, abból pedig a kapcsolat vége is eredményeződhet.
2013. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már fél éve?? Wow!! Mennyi idősek vagytok? Együtt éltek? Majd néhány év együttélés után, amikor megismeritek egymást tetőtől-talpig, küszködtök a mindennapi problémákkal, megélhetéssel, a munkamegosztással, a nyakatokba zúduló teendőkkel, a stresszel, egymás gyengeségeivel, hibáival, na majd akkor térjünk erre vissza. Nincs igazi párkapcsolat veszekedés nélkül mert nincs olyan, hogy két ember tökéletesen összepasszol. Ahhoz hogy működjenek a dolgok meg kell küzdeni, dolgozni érte, alkalmazkodni kell egymáshoz ami konfliktusokat szül. Na ott derül ki hogy mennyire erős is egy kapcsolat és mennyire van létjogosultsága az együtt létnek.
2013. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Remélem van, különben sosem leszek képes kapcsolatban élni.


#2 Ha valami nem felel meg, azt kulturáltan is meg lehet beszélni / oldani szerintem, nem kell rögtön veszekedni...

2013. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Óóóó fél év az semmi, akkor még mi se veszekedtünk. Lassan 3 éve vagyunk együtt, nem jellemző, hogy sokat vitáznánk, persze vannak súrlódások. Nagy veszekedésünk talán 2 max 3 volt. Szerintem sajnos elkerülhetetlen dolog, viszont a békülős szex jó dolog :D
2013. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sokaknál a veszekedés = vita. Pedig a kettő korántsem ugyan az.

Vitázni észérvekkel kell és a célja a komporomisszum megtalálása. Veszekedni meg üvöltve szokás.

Míg az első az emberi kapcsolatokkal jár (mert hát nem gondolkodhat mindenki ugyan úgy), a második teljesen felesleges feszülstég és kerülendő / kerülhető.

Mondjuk kommunikációval.


Akik erre nem képesek, azok mondják, hogy nincs párkapcsolat veszekedés nélkül.

2013. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A veszekedés természetes dolog! Minden családban előfordul gyerek-szülő, testvér-testvér között! Én néha a barátaimmal is szoktam hajba kapni! A párkapcsolatban is természetes dolog ez!
2013. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám és apukám már 19 éve vannak együtt és egyszer se veszekedtek. :)
2013. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha nincs veszekedés/vita, ott is gáz van!
2013. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A veszekedés egyféle feszültség levezetés is. Ahol sose veszekednek ezek az apró sérelmek, tüskék csak gyűlnek és egyszerre fognak majd előtörni és szerintem az sokkal rosszabb, mint kisebb adagokban levezetni.
2013. júl. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!