Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Olvassátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Olvassátok el PLS.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem, és azt hiszem, hogy én is neki. Voltunk egy több napos rendezvényen, ott ismerkedtünk meg jobban. Sokat voltunk együtt, kerestük egymás társaságát, szemeztünk, mosolyogtunk egymásra akarva akaratlanul. Sms-eztünk is egymással mikor épp nem voltunk egymás közelében. Csak az a gond, hogy a lánynak barátja van. Vélemény?
2013. júl. 11. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ő nem törődik vele akkor neked miért kéne?
2013. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ez szerinted nem kiábrándító? Hogy van valakije, de ő veled flörtöl? És ha majd veled csinálja ezt?
2013. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha a pasi nem foglalkozik vele?
2013. júl. 11. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor is előbb meg kéne beszélnie a problémáit a pasijával, esetleg, ha reménytelen a dolog (márpedig az, ha már veled flörtöl...), akkor meg lezárni és úgy tenni az agyát más pasiknak. Úúúú.. az ilyennek kívánom, hogy élje át ugyanezt.
2013. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor is tisztességesebb az, ha előbb szakít a pasijával és utána kezd veled. De lehet egyébként, hogy neki ez csak egy kis flört volt, de nem akarna többet.
2013. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akármi lehet, már azt sem tudom mit gondoljak.. Elég sokat beszélünk a rendezvény után is.
2013. júl. 11. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!