Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet észhez téríteni páromat (ff), hogy megérezze és komolyan vegye, hogy elveszíthet?

Figyelt kérdés

Párommal több éve vagyunk már együtt, de én még mindig nagyon szeretem őt. Viszont úgy érzem, az ő részéről ez már alább hagyott, (esetleg el is múlt?) vagy megszokássá vált hogy vagyok neki. Nemrég kezdett dolgozni, új helyzet, de türelmes vagyok/voltam vele és hagyok neki elég teret, nem akaszkodom rá és sose tettem.

Állítása szerint tervez velem a jövőben és én is érzem, hogy komolyan gondolja. Ennek ellenére már jó ideje hanyagol, nem úgy foglalkozik, viselkedik velem mint ahogy szerintem kellene.(pl.idegeskedik, hamar felkapja a vizet, megsértődik) Kevesebb az általa kezdeményezett érzelmi megnyilvánulás is,így már kezdem azt érezni, hogy nem is párkapcsolatban élünk...


Kérdésem az lenne, hogy mivel lehetne egy kicsit fejre ejteni, észhez téríteni, hogy ne érezze ennyire biztosnak a helyzetét? (normális keretek között)

Illetve férfiak véleményére is kíváncsi lennék, hogy miért van az, hogy egy férfi nem veszi komolyan szép szóval, ha gondok vannak egy kapcsolatban?

(nem akarok senkit megbántani, csak véleményeket kérek)


2013. júl. 12. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyire komoly a dolog? Ha komolyság van (I mean, szemöldök ránc és egyebek :DDD) akkor jövőt tervezel vele nyilván. Erről beszélgess el vele. Az ember mikor leteszi a végsőnek szánt voksát (tudom ilyet ma nem májer) akkor érdemes belátnia, hogy a nő, akit választott koloncként, vagy aki őt választotta (vannak oldschool nézetek miszerint a nők választanak mindig, van benne valami, de most ez nem fontos :D) akkor be kellene ezt látni. Ha van egy feleség posztra szánt bnőm, akkor az a bemondás, mint hivatkozás, már nem él, hogy ne lógj a nyakamon. Miért ne?

Ez a normális. Ez néha szar, néha nagyon jól jön. Jogod van lógni a nyakán. Amelyik hím ezt nem látja be, az kölyök nem férfi. Ehhez nem kell ám mérnöki diploma, csak a férfiak szeretnek kibújni a felelősség alól. Erről beszélgess el vele egyszer, de ne úgy ,mint tudatos nő, eg erős nő (az not a good thing), hanem, mint ÉRZŐ nő. Hajrá!

2013. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát erre olyan jó megoldás nincs, a leírtakból úgy gondolom már nem szerelmes beléd.

Esetleg gondjai vannak, pénzügyi, munkahelyi, stb ami miatt most idegesebb.

Leginkább azt tanácsolnám, hogy szeretkezzetek sokat, légy mindig csábító, próbálj újítani valamit, ne menj bele vitákba.

De ha pl már mást szemelt ki akkor szerintem mindegy...

2013. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy lenne egy másik személy, inkább azt hogy valami más (pl a munka, hobbik) jobban lekötik, több szabadságra vágyik.

Elsők vagyunk egymásnak, arra is gondoltam, hogy talán ez a probléma, illetve hogy most jött rá, hogy nem csak velem akar foglalkozni, hanem a saját kis "terével".

2013. júl. 12. 16:00
 4/5 Anócsa1986 válasza:

Szia!

nekem is van ilyen problémám a párommal, mi is régóta együtt vagyunk és ő is hamar felkapja a vizet, ha én nem megyek oda bocsánatot kérni akkor lehet aznap már nem is szól hozzám.

A közeledni is csak leginkább a szex miatt teszi, csak úgy ritkán puszilgat vagy ölel. És nyilvános helyeken kifejezetten utálja ha csókolni akarom vagy simogatni ,ölelni. Én sem tudom mivel tudnám felnyitni a szemét!!!!

Én féltékeny is vagyok rá mivel mindig én voltam a 2. v 3. helyen a életében. Az első mindig a munka, tanulás, a szg-e stb.

2013. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És te mit teszel ebben a helyzetben?

Volt már valami amivel elértél valamit, vagy próbálod elfogadni, eltűrni?

Amúgy köszi a hozzászólásokat!

2013. júl. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!