Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek nagyon népszerű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nagyon népszerű a párja, ezt hogy vagytok képesek tolerálni?

Figyelt kérdés

NEM úgy értve népszerű, hogy híres, csak mindenki szereti, mindenki a közelében akar lenni, van egy rakás haverja meg nyilván sokan oda is vannak érte.

Több ilyen férfit/nőt is ismerek, de olyan fura ezt elképzelni, hogy milyen lehet ilyen emberrel járni.

Azért a féltékenységet ilyen esetben hogy lehet legyőzni? Meg egyáltalán hogy tud működni egy ilyen kapcsolat? Idejük sincs egymásra, élik a saját kis életüket... szerintetek az ilyen pároknál is ugyanúgy van szerelem és meghittség?

(Nekem nem ilyen a kapcsolatom, és nem is szeretném soha, hogy ilyen párom legyen, csak ezen most elgondolkoztam.)


2013. júl. 12. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és elég sok férfi tolong körülöttem, de sosem érdekelt egyik sem, csak a párom és ezt Ő is tudja.

Az meg természetes, hogy van időm rá, hisz a szerelmem, nem függ össze a kettő.

Elég baj, ha szerinted egy kapcsolat a barátok hanyagolásáról szól.

2013. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet népszerű, csak legyen megbízható

ha az ember akarja, mindig van idő a másikra

2013. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmet elég sok fiú ostromolja és népszerű a köreikben. Nehéz, nagyon nehéz kibírni, főleg akkor, ha még egyes rosszindulatú emberek direkt rosszat terjesztenek róla. Voltak már kellemetlen pillanatok, nem is egyszer.
2013. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom is elég népszerű. Bár ő tagadja, de mégse tudunk úgy végig menni az utcán, hogy legalább 3 ismerőssel ne találkozzunk...Szeretik a lányok is és rengeteg lány barátja van csak azt rossz nézni, mikor pl. egy buliban a nyakába ugrál mindenki üdvözlésképpen...Az nyugtat meg, hogy mindig elmondja, hogy kik azok és bemutat nekik. Viszont tényleg nehéz összeegyeztetni a találkozókat és általában nem nekem van programom...
2013. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!