Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm, mert úgy érzi már nem szerelmes belém, viszont szeretné, ha fenntartanánk a kapcsolatot, mint barátok. Ki tudnám használni ezt, mint egy lehetőséget, arra hogy újra belém szeressen? Ha igen, hogyan?
2009. okt. 18. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mintha magamat látnám egy évvel korábban haver! :D

Ugyan ezt gondoltam én is, aztán rájöttem, hogy nő, és a nők, ha valamit a fejükbe vesznek, hiába töröd magad max hülyét csinálsz magadból. Én is pár napig írogattam neki levelet, hogy hátha megsajnál, vagy ha látja rajtam, hogy nagyon össze vagyok törve, akkor esetleg lehet még valami, de aztán rájöttem, hogy felesleges amit csinálok és a legegyszerűbb az, ha törlöm MSN-ről, meg mindenhonnan, hogy ne is lássam, mert csak akkor tudom elfelejteni. Ilyenkor azért egy kicsit ők is elgondolkodnak, de nem fogja megváltoztatni a döntését.

2009. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Heló, sok tapasztalattal mögöttem csak annyit mondok, hogy szerintem ezt felesleges erőltetni. Tudod mondják, hogy újramelegítve csak a töltött káposzta jó (na kérlek néha még az se) Okulj ebből: 3 év járás otthagyott-> összejöttünk 1 év otthagytam-> összejöttünk félév közös megegyezés-> összejöttünk 2 év -> eljegyzés->otthagytam. Már csak azért mondom, hogy lásd a tortúrát és érezd azt a sok civódást ami mögötte van. Nemm szentírás csak egy példa. De a legjobb visszahódítási trükk (ha még friss a dolog) akkor az az, hogy féltékennyé kel tenni, még ha nem is szeret (legalább is ezt mondja) bosszantani fogja, hogy mással vagy (feltéve ha neki nincs más). Ez sem szentírás, de nálunk mindig bejött, mindkét oldalról. Sok sikert!
2009. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mocskos szar egy helyzet, semmi esélyed, sajnálom
2009. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vegyél neki egy gyémántnyakláncot;) tuti a siker;)
2009. okt. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na én is elmondom mi volt velem. 20 évesen összejöttem egy 15 éves lánnyal, 3 évet voltunk együtt. 2 hónapja elhagyott ugyanezen indokkal és hogy "maradjunk barátok". pár hétig próbálkoztam nála hogy talán újra, de csak az lett az eredménye hogy rosszabb lett a helyzet. nem éri meg hogy hülyét csinálj magadból, mint ahogy előttem is mondták, ha a nők a fejükbe vesznek valamit akkor azt nem változtatják meg, és ha nem szeret akkor az úgyis van. ez a legyünk barátok duma meg nagyon gáz... mindig az mondja aki szakít a másikkal, és miért is? mert jó egy barom a háznál, akivel meglehet beszélni mindent (mint azelőtt), de mégsem járok vele, tudja hogy szerelmes vagy bele, és feltesz a polcra, hogy ki tudja mire leszel még jó. Nehogy belemenj ebbe a legyünk barátok témába... és ne akard visszahódítani, mert csak jobban fog utálni. Inkább szakíts meg vele minden kapcsolatot, tudom hogy nehéz lesz egy ideig, de az élet megy tovább. Fel a fejjel. 23F
2009. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!