Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2éve van barátom, ő az első....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éve van barátom, ő az első. De bennem van néha 1 olyan érzés, h. túl hamar lekötöttem magam, nem buliztam. A bnőim mindig mesélik a"zaftos"sztoriaikat és olyan irígység fog el, h. az életem egyszerű az övékhez képest. Nem szeretm eléggé a páromat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

de nem ám! 18 éves korom körül nekem is azt mondta egy nő, hogy ő még élni akar, menjünk szét, aztán rá 1-2 hónapra összejött egy arccal, és már 5 éve együtt vannak. :)

szóval ez csak sóder, szerintem nem vagy szerelmes.

2009. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk is ez volt. A bnőm ezzel indokolta a szakítást. Utánna kiderült, hogy ez enm így van, csak a félelem volt ott. Többször összejöttünk, meg szétmentünk és végül ez mérgezte meg a dolgot. Most nem vagyunk együtt, pedig eljegyzés is volt már a végén, pedig ez egy tökéletes kapcsolat volt és lehetett volna. Azt meg csak te tudod, hogy mennyire szereted, de egy egyszerű dologgal ki lehet próbálni, ne időt kérj mert az soha nem vezet jóra, add egy másik lány kezére és nézd meg a reakciódat vagy csak elmélkedj el ezen, hogy mi lenne ha.....
2009. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy? Csak azért kérdezem, mert én 15 évesen jöttem össze az első párommal és 3 évig voltam vele. Aztán rögtön összejöttem a voltpárommal vele is 3 évig voltam. Most már tudom milyen "szabadnak" lenni. És nagyon élvezem. Mondjuk nálunk oka volt a szakításnak és nem az hogy szórakozni vágytam. De tudom, hogy miről beszélsz. Nálam is sokszor előjött ez az érzés az évek alatt.

Válaszolva a kérdésedre!

Attól hogy néha így érzel, még szeretheted a párodat. Ettől még nem egyszerű az életed, mert van egy párod akit szerthetsz. Bulizni meg ugyanúgy vele is eltudsz menni. A barátnők miatt ne hagyd el a barátodat, mert meg fogod bánni!!


21/L

2009. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%

Gondolj bele hogy a barátnőid csak azt tudják,hogy milyen bulizni,de arról fogalmuk sincs milyen az amikor van egy lelki társad,aki mindig melletted van,szeret,és mindent megbeszélhetsz vele...stb. És ez szerintem sokal értékesebb,mintha elmennél egy éjjelre a büdös,füstös diszkokba,ahol tele van részeggel,füvessel, rib*..al akik jó hogy nem csak egy szál bugyiban jelennek meg...


Becsüld meg a párod,ne gondolj ilyen hülye bulizgatásokra,mert lehet hogy ha szétmennél a barátoddal mert bulizni szeretnél 1 honapig bulizgatnál aztán megunnád és hiányozna az hogy valaki szeressen,puszilgasson,áttöleljen,és vissza sírnád a komoly kapcsolatodat.


UI: Annyi sok közös dolgot csinálhatsz a barátoddal is. És a barátnöiddel meg ülj be egy teára dumcsizni vagy hasonló dolgokat csinálj...Nem szükséges elmenni bulizni ahhoz hogy szórakozz egyet.... :)

2009. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Sok olyan lány van az ismerősi körömben akik így gondolkodnak... csakhogy nekik nem volt még soha normális kapcsolatuk! És ezzel megfertőzik azokat akik boldogok, mert van kit szeretniük... (általában, teszem hozzá irigységből, vagy kissebbségi komplexusból vagy mittomén, vannak oda annyira a bebaszós, egész éjjel minden pasival megkúratom magam sztoriaikkal!)

A megoldás nem az, hogy szétmenjetek, hanem hogy feldobjátok a kapcsolatotokat! Eggyütt mér ne tudnátok élvezni az életet? Elmondom, hogy sokkal jobban lehet mint egyedül. Menjetek el bulizni, utazzatok el, csináljatok sok jó közös dolgot! Szexeljetek agyba-főbe, új dolgokat próbáljatok ki, olyanokat, amiket csak egy jól bevált kapcoslatban mer megtenni az ember...

Nem tudom, hogy a szex mennyire jó nálatok, de azt azér elomdhatom, h az egyéjszakás kalandok szart se érnek egy összeszokott pár szeretkezéséhez képest!!!!

23/F

2009. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!