Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta ilyen fontos a szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta ilyen fontos a szex a nőknek?

Figyelt kérdés

Manapság úgy tűnik minden nőnek központi kérdés, örömforrás a szexualitás, részükről hallom a leggyakrabban, hogy ha nem működik a szex, a párkapcsolat sem stbstb. Habár én férfi vagyok, úgy veszem észre, a mai lányoknak fontosabb a szex, mint nekem.

Mióta van ez így?

Nyilván amíg kényszerházasságok voltak, és a nőket az apjuk adta férjhez, kevés nő kapott boldog szexuális életet.

Az egyenjogúsítással tört ennyire előre a nők "joga a jó szexhez"? Mert úgy látom ez egyre durvább, rohamosan többre és többre vágynak, míg végül az igények már merőben irreálisak lesznek egy halandó férfi számára:D


2013. ápr. 16. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
a szex a normális párkapcsolat része, szóval fontos férfinak és nőnek egyaránt
2013. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
vagy nem
2013. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Miért, egy pasinak jó olyan kapcsolatban élnie, ahol nem jó a szex? Nyilván nem, keres magának valaki mást, akivel a többi dolog mellett "az" se rossz...
2013. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Manapság úgy tűnik minden nőnek központi kérdés, örömforrás a szexualitás"


Mindig az volt, csak az utóbbi 4-5000 évben, amióta patriarchális társadalom van, elnyomták a nőt a szexusával együtt, ezért volt egy kis szünet (vannak kultúrák, ahol még ma is szünet van) ebben.

2013. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

1! igaza van

ja a szex az régóta örömforrás, mint az jót eszel, iszol is N

2013. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

"úgy látom ez egyre durvább, rohamosan többre és többre vágynak, míg végül az igények már merőben irreálisak lesznek egy halandó férfi számára:D"


Ezt jól látod, a nő szexusa sokkal hatalmasabb, mint a férfié. (Van, aki szerint pont ez volt az egyik motiváció a férfiaknak az elnyomására.)

És?

Kinek volt az jó, most őszintén?

És mi a baj vele amúgy?:)

2013. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

az a különbség általában, legalábbis ez csupán az én véleményem, hogy a férfiak egy része úgy van a szexszel, mint a pizzával. ha a pizza k.rvafinom, az baromijó, ha a pizza elmegy...hátistenem, attól az még egy pizza, jó az is. remélem érted. a férfiak szexuális "motorizációja" sokkal egyszerűbb, mint a nőké. 10 férfiből 9.5nek mindig jó a numera végén, míg ez az arány egészen eltérő a nőknél. miért is ne vágyhatnának ők is a szex általi kielégülésre? régen csak az utódnemzésre fordított szex volt a "legális"...legalábbis a női résztvevők tükrében, és valljuk azt néhány lökéssel is el lehet intézni...

érdekelne, hogy pontosan mit értesz a rohamosan többre és többre vágynak alatt egyébként.

23L

2013. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
lehet, hogy szerintetek hülyeség ez az elgondolás, de szerintem az ilyen Szürke ötven árnyalata, meg a hozzá hasonló szenny szarok is ludasak a dologban.
2013. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

Egészséges ember (akár nő, akár férfi), vágyik a jó, szabad, élénk szexuális életre, főleg fiatalon, és a szenvedélyes szerelem csak rádob egy lapáttal.


Szerény véleményem szerint inkább te vagy halvérű, az ilyet nem is nagyon tekintem férfinak.

2013. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

miért sértegetsz? sértettelek én meg?

figyeltem pár válaszodat, és Téged jellemez hogy itt a gyak-on nő létedre nulla empátiát mutatsz minden kérdező felé, most őszintén, ez nőies?

nem azért de kevés visszataszítóbb dolog van egy kíméletlen és megértés nélküli nőnél, de gondolom ezt az életben amúgy is tapasztaod épp eleget

2013. ápr. 16. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!