Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészít. Persze ezt így neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészít. Persze ezt így neki nem mondtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel készülünk nyaralni jövőhéten Balatonra. Ma kellett volna neki megjöjjön, de késik valamiért. Már egy hete hallgatom, hogy tuti késni fog neki, és akkor lesz beteg mikor a Balcsin leszünk. Már nem bírom. Mondtam neki, ha így is lesz megoldjuk, pihenünk, sétálunk, jó lesz. Úgy is kezdi, és végzi. Semmi sem jó amit mondok, azt mondja én nem tudom megérteni, hogy ez így milyen szar neki.
2013. júl. 12. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Elmegyek veled hadd pihenjen :)
2013. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megértem a barátnődet, tényleg sz@r úgy nyaralni, lehet, hogy rosszul is szokott lenni olyankor, meg csak nézi, ahogy mások fürdenek...na de most már ez van...
2013. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én ezt elhiszem, de egyáltalán semmit nem tudok tenni...
2013. júl. 12. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!