Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint én szégyellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint én szégyellem őt mivel a kolleganőimnek nem mondtam el róla mindent. De én csak őt akarom védeni. Mit tegyek, hogy ne haragudjon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Megmondod neki ezt. Megmondod, hogy a sok rosszindulatú ember csak mondaná a negatív kritikát róla, anélkül, hogy ismerné teljes mértékben, és te ezt nem szeretnéd hallgatni.
2013. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt már mondtam neki, de szerinte azért nem mondom meg róla az igazat mert szégyellem őt.
2013. júl. 7. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan dolog, ami például az ő hibája, börtön stb., akkor mond meg, hogy nem őt, de az életének ezt a részét igen. Ha önhibáján kIvül, akkor pedig az első jól mondta, őt akarod védeni.
2013. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mit kellett volna még elmondanod róla?
2013. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy börtönben ült ittas vezetésért. De minek kell ezt más orrára kötni???
2013. júl. 7. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!