Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy más valaki is tetszik rajta kivűl?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat de egy ideje tetszik nekem egy másik pasi persze neki van nője és nem tud semmiről. Sokszor elvagyok gondolkodva és ezt a párom is észrevette, hiába kérdezi mi bánt nem merem neki bevallani mert úgysem érnék vele semmit, nem kellek annak a másik pasinak és így nem akarom a páromat elhagyni. Így mi értelme lenne elmondanom az igazat? Mit tegyek?
2013. júl. 13. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz annak a pasinak és van barátnője is,akkor tök felesleges tönkretenni a kapcsolatodat.Próbáld meg kiverni azt a pasit a fejedből,a tieddel meg olyan programokat csinálni,ami ebben segít.
2013. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De mit mondjak a páromnak mi a bajom és miért vagyok szomorú?
2013. júl. 13. 09:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Mond azt,hogy mostanában ilyen a hangulatod.Ha tényleg szereted őt is még,akkor nem érdemes ezért szétmenni.
2013. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha szomorú vagy, akkor mindenképp változtatnod kell, akkor is, ha sírás lesz a vége. Talán nem is szereted a párodat, ezért felesleges együtt lenni vele.
2013. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes, aranyos velem és nála jobb embert keresve sem találnék de nem tudom miért tetszik más. Hiába mondom neki, hogy nem bánt semmi őt nem lehet becsapni.
2013. júl. 13. 09:51
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát figy, nekem is tetszik Nagy Adri pl. A barátnőm is tudja, szóval ha csak ilyen rajongás akkor no problem :D
2013. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

"nem kellek annak a másik pasinak és így nem akarom a páromat elhagyni."

Pedig el kellene!

Ha csak azért vagy vele, mert nem kellesz másnak, akkor csak mindkettőtöket hazugságban ringatod!


Vagy a fogalmazásoddal van baj, vagy az érzéseiddel!

2013. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Minek hagynám el amikor van egy pasim aki szeret engem? Majd ha lesz valaki más akkor elhagyom.
2013. júl. 13. 10:17
 9/20 anonim ***** válasza:

Igen, erről beszéltem!


Tehát nem a fogalmazással van baj! :(

Ez szomorú!

2013. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A kérdésemre válaszoljatok ha lehet!
2013. júl. 13. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!