Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szeretitek féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek féltékennyé tenni a pasitok?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Én arra tippelek, hogy szeretitek, amikor két pasi verekszik egymással értetek, illetve szerettek trófea lenni.
2013. júl. 13. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aljas dolog, soha nem aláznám meg így a barátomat.


Meg simán benne van, hogy otthagy - jogosan.

2013. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Trófea? xD közel sem.... és nem nem szeretem...
2013. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyem szinten nem..
2013. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pontozz le, de ha ilyen lenne a barátnőm akkor már rég hagytam volna a 3,14 csába...
2013. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ártani annak, akit szeretünk aljas és gerinctelen dolog.
2013. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném, hogy 2 pasi értem verekedjen, vagy "harcoljon" egymással, szerintem az a csaj, aki ezt hagyja, az meg sem érdemli, hogy küzdjenek érte... Az meg a másik, hogyha már járok valakivel, akkor valamilyen szinten már megküzdött értem, akkor meg minek húzzam azzal az agyát, hogy mással flörtölgetek? Én sosem tennék ilyet azzal, akivel járok és akit szeretek. 19/L
2013. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nem vagyok 12 éves.
2013. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

soha nem tennék ilyet szándékosan

és nem is szeretnék ilyen helyzetbe kerülni

2013. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!