Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hónapja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szakítottunk a barátommal. És nem bírom túltenni magam. Mit csináljak, hogy ne őrüljek meg?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, és úgy váltunk külön, tehát nem haraggal. És habár szörnyen megvisel, mégsem haragszom rá egy kicsit se. De azóta nem beszéltünk, se szóban, se írásban, bár én írtam neki egy e-mailt, amit el is olvasott, de már egy hete nem érkezett válasz. Tudom, hogy nem is fog, de mégis, megőrülök. Betegesen nézem az e-mailjeit, - ami tudom, csúnya dolog - és halál féltékeny vagyok, ha bárki ír neki. Én nem vagyok olyan, hogy bármilyen számítását keresztbe húznám, csak szimplán tudni akarom, hogy mi történik vele. Megfogadtam, hogy többet nem "kutatok" utána, nem keresem, de nem megy. 2 évet voltunk együtt, annyira hozzászoktam, legjobb barátom is volt, szerelmem is egyben, és most meg hopp, hirtelen sehol semmi. Ezért ilyen nehéz. Nem tudom mit tehetnék, a saját életemet nehezítem meg ezzel a sopánkodással, de amíg ő volt nekem nem nagyon nyitottam emberek felé, hiszen tudtam, hogy ő van nekem, vele megbeszélhetek mindent, ennél több nem kellett. És most meg itt vagyok, és sóvárgok, meg lassan az őrület szélén vagyok amiatt, hogy semmit nem tudok... Tudom, barátok kellenek, de nyitni meg olyan nehéz. Mit kezdjek magammal? Hogy ne gondoljak rá?
2008. jún. 25. 11:15
 1/8 anonim válasza:
100%

Mindenképp foglald el magad valamivel.

Az egyetlen út, hogy elfelejtsd, hogy ha új dolgokat csinálsz, barátokkal/haverokkal találkozol, más fiúkkal ismerkedsz. Tapasztalatból tudom, hogy ilyenkor nem szabd kapcsolatban maradni vele, mert akkor soha nem lesz vége.


De a legfontosabb, hogy szereted-e, ő szeret-e? ha mind2 akkor miért meg szakítottatok? stb...


Lényeg, hogy az első bekezdés arra a variációra vonatkozik, ha már nem vagy szerelmes, és tényleg el akarod őt felejteni.

2008. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni,miért szakítottatok? Az én esetemben is ugyanez van,nagy szerelem,mi mindig ott vagyunk egymásnak(7 hónap),bármit megbeszélünk.. Én nagyon bízom,hogy nem lesz vége,ezért kérdezem,hogy nálatok mi történt ..
2008. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat volt már a második évben. Én vidéken, ő a nagy Pesten, és csak hétvégeket töltöttük együtt. Sőt a vizsgaidőszakban állandóan martuk egymást. Így látta jobbnak...
2008. jún. 25. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Hú sajnálom :(

Mi már rájöttük,hogy ez nehéz idő lenne,szóval én egy évet itthon várok rá,míg végez ő is:)


Amúgy az idő mindenen segít,próbáld meg magad lekötni,de ne csinálj hülyeségeket.Próbálj ismerkedni,barátokat szerezni,és lehet,hogy az igazi nagy Őt is megtalálod :) sok szerencsét

2008. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az írásodból kiderül hogy te is tudod miket kell tenni ahhoz hogy jobban légy, túltedd magad rajta (barátok,stb.)

Menjetek el a barátnő(i)ddel bulizni! itt a nyár, nehogy azon sopánkodj mit hogy rontottál el!

Szervezzetek minél több proramot: strand, mozi, kirándilások! Légy emberek között, hátha minél hamarabb rád talál újra a szerelem! És akkor hidd el, a mostani időszakra úgy fogsz gondolni: "úristen, de hülye voltam":)

Velem is így volt, tapasztalatból mondom. Sok sikert:)

2008. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont így vagyok azt hiszem, mint te, én 4 hónapig jártam egy fiúval, aztán tavaly nyár végén szakított velem. Mi is megbeszéltük, és nem haraggal váltunk el, de azóta is mindenkiben őt keresem! Minden második fiúra azt hiszem az utcán, hogy ő az. Azóta se találkoztam vele. Nem bírtam ki, msn-en ráléptem párszor, meg levelet is küldtem neki.. Azóta volt vkim, de nem voltam belé szerelmes, és inkább szakítottam. Én is teljesen begubóztam, csak olyan srácokra nézek rá, akik hasonlítanak rá. Itt a nyár, nekem

meg nincs egy kiterjedt baráti köröm, akikkel el tudnék menni ide-oda, barátnőmnek meg ott van a barátja. Bocsi, hogy regényt írtam.

2008. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyon fáj most a szíved,és hiába nem akarod akkor is rá gondolsz mindig.Sokat segítene hidd el egy kis környezetváltozás, új emberek, új célok...Ha kívül sikerül akkor belül is fog.És tudod csak azok a kapcsolatok tartósak, amiknek szeretet az alapja, akár barátságról beszélünk, vagy bármiféle emberi kapcsolatról.Ami nem ezen alapszik az múlandó.El is múlik.Fel a fejjel és menj közösségbe emberek közé!
2008. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
megértelek, pontosan ugyanez van velem is.2 évet jártunk, szakított velem..keresem..nemsegít, belehalok..azt mondják az idő segít, de igazából ezt énsem hiszem el..aki nem éli át nemtudja mi ez..szorítok neked, hogy lábalj ki belőle..nagyon jól tudom mit érzel most..1 kalappal:)
2008. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!