Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azért vonzom a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért vonzom a fiatal lányokat, mert gondoskodó, apáskodó típusú pasi vagyok?

Figyelt kérdés
30 éves vagy, de eddig csak jóval fiatalabb barátnőim voltak (8-10 évvel). Valóban apáskodó, gondoskodó típus vagyok. Ez kellene a fiatal nőknek, ezért vonzom őket?
2013. júl. 13. 17:08
 1/6 Froncsi ***** válasza:
Ez jó kérdés... Nem hinném, hogy ez kell nekik, szimplán véletlen lehet, vagy csak apakomplexusos lányokat találtál :D Én is ilyen apáskodó vagyok, mégis a nálam idősebb nőkkel volt szerencsém.
2013. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Ezek a tulajdonságok megbízhatóságra, törődő alkatra utalnak.

Nekünk meg ez KELL

2013. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mindnek, de vannak ilyenek és lehet hogy emiatt vonzod őket

engem pl kiborítana ha a barátom apáskodni akarna...

2013. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, magamból kiindulva... Én általában mindig az ilyen fiúkat/férfiakat keresem magam mellé, mivel apukámmal sosem volt jó kapcsolatom, igazából utál engem és ezt valamivel muszáj pótolnom, ebben az esetben a barátok azok. De mindezt még egészséges kereteken belül, szóval nem egy 50 éves pasival jövök össze meg stb... csak eleve az ilyen "gondoskodó, apáskodó" típusúakat keresem. 22/l
2013. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább a nagy darab, mackós, szőrös tested vonza őket. Én egy alacsony, sovány srác vagyok és engem meg utálnak a korombeli csajok, mert hát ők mellettem vén nyanyák, én túl fiatalaosan nézek ki mellettük.
2013. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, senki nem beszélt a kérdező alkatáról. 8-10 év még nem apakomplexus. Megvesznék, ha a 10 évvel idősebb pasi akit kinéztem magamnak, foglalkozna velem. :( A korombeliek rettentően éretlenek és buták.
2013. aug. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!