Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Valóra válhat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Valóra válhat az álmom? Mert ez a számomra álomnak tűnik.

Figyelt kérdés

Nekem csak egy egyszerűnek tűnő álmom van...

Csak egy BOLDOG NYUGIS élet! Én valahogy nem érzem úgy, hogy ezt a párom mellett elérhetem! Nem azért mert nincs meg köztünk a szeretet, csak az én világom más mint az övé... Mivel rajta kívül nincs senkim, ezért nem tudom mit tegyek! Tudom, hogy a helyzet talán már jobb nem lesz... De nemtudom egyedül is sikerülhetne e nekem újból kezdeni. Változtatni.. Boldogan élni.... 20L


2013. júl. 14. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van újabb lehetőség, mindig van mód újrakezdeni.

A kérdés az, hogy képes vagy-e kiszakadni a jelenlegi helyzetedből. Ha igen, azzal megtetted az első lépést.


Nagyon egyszerű: NE FÉLJ LÉPNI!!!


19/F

2013. júl. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Other ***** válasza:
100%

Így beszélsz, mintha már 58 éves lennél és 35 éve házas, 6 gyerekkel...

Még épphogy nem vagy tini, de már meg akarsz állapodni az aktuális fószer mellett, mert ki tudja mi lesz, ha nem jön másik. Szánalom. Inkább ücsörögsz a langyos fosban, mert az biztos, és a boldog életről csak álmodozol, de nem teszel érte semmit.

Ideje lenne megtanulnod, hogy a saját lábadra állj, és ne mindig mástól várd a megváltást.


25F

2013. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak nekem nincs kire számintanom, nincs senkim, és talán ezért félek az új dolgokba belekezdeni.....
2013. júl. 14. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Bár még fiatal, de tudom, milyen érzés ez.

Otthagyott a barátnőm, egy év kellett, mire talpra álltam. De sikerült! Barátokat szereztem, hobbi, munka, nyitottam az emberek felé, mostanában már alakul néhány randi is… úgy érzem sínen vagyok!

És mindez honnét sikerült? Onnét, hogy csak egyetlen egy ember volt, akivel megosztottam a dolgaimat, akit szerettem, akire számíthattam (családon kívül, természetesen) - a barátnőm. És ő hagyott el. Utána több hónap depresszió, magány, de talpra kellett álnom, mert tudtam, hogy sikerülni fog! Fel lehet építeni újra egy életet, csak akarni kell, és nem felejteni, hogy MINDIG VAN LEHETŐSÉG ÚJRAKEZDENI! De persze mindez idő, idő, idő…

2013. júl. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!